Skip to content

PVP 2018 Einduitslag

PVP 2018 Einduitslag published on
 
Excel-versie downloaden PDF-versie downloaden

Paul Veenemans Prijs 2018

# St.
nr.
Cat.   Ploegnaam Deelnemer R Wielrennen Schaatsen Hardlopen Roeien Totaal
Punten
1 3 H   Willem III Steenman, Mitchel 1x
15:53.0
109.7
06:30.4
110.0
 
0.0
12:59.0
108.1
327.797
2 16 H   Nereus Rienks, Rik 2-
16:44.6
107.6
 
0.0
20:31.8
106.9
12:34.6
11:55.3
110.0
324.507
3 4 H   Maas Rom Colthoff, Pieter 1x
15:44.2
110.0
 
0.0
20:30.7
106.9
13:43.2
104.8
321.680
4 15 H   Laga Rienks, Ralf 2-
18:30.7
103.5
 
0.0
19:51.9
108.1
12:34.6
11:55.3
110.0
321.531
5 19 H   Orca 3 Timmer, Jort 2-
16:22.4
108.5
 
0.0
20:30.2
106.9
13:39.4
12:56.7
105.1
320.488
6 1 H   DDS Dijk, Sander van 1x
17:17.3
106.4
08:53.1
98.6
19:34.5
108.6
13:43.7
104.7
319.656
7 25 V A Daventria 2 Dietrich, Erik 1x
16:53.1
107.3
06:59.1
107.7
 
0.0
13:54.0
104.0
318.970
8 2 H   Triton 1 Brussel, Ben van 1x
18:43.8
103.0
07:04.6
107.3
 
0.0
13:05.2
107.7
317.914
9 17 H   Okeanos 3 Rombout, Tijl 2-
18:43.0
103.0
 
0.0
18:45.9
110.0
13:43.6
13:00.6
104.7
317.744
10 6 H   Proteus 1 Zee, Thijs van der 1x
17:07.6
106.7
08:57.2
98.3
20:53.4
106.2
13:48.6
104.4
317.333
11 44 V B Willem III 1 Gualthérie van Weezel, Tjerk 1x
 
0.0
06:55.7
108.0
21:00.1
106.0
14:06.2
103.0
317.048
12 12 H   Gyas Luppes, Koen 1x
16:56.4
107.2
08:39.6
99.7
21:44.2
104.7
13:45.0
104.6
316.545
13 5 H   Triton 2 Kanters, Stijn 1x
16:31.2
108.2
 
0.0
23:00.2
102.5
13:35.4
13:20.4
incl. 15s
105.4
316.018
14 26 V C ARC Nieuwenhuis, Bas 1x
16:26.1
108.4
07:28.9
105.3
 
0.0
14:22.0
101.8
315.522
15 55 V E Poseidon Gans, Jan Frits de 1x
17:44.3
105.3
07:23.0
105.8
 
0.0
14:28.5
101.3
312.435
16 18 H   Okeanos 4 Beer, Dries 2-
19:08.0
102.0
 
0.0
21:19.0
105.5
13:43.6
13:00.6
104.7
312.243
17 65 V C Tromp 1 Altorf, Bas 2-
20:12.1
99.5
 
0.0
20:36.0
106.7
13:34.2
12:51.7
105.5
311.719
18 57 V D Ruyter 1 Dok, Cees van 1x
17:33.8
105.7
07:20.6
106.0
 
0.0
15:04.3
98.6
310.311
19 9 H   Proteus 2 Geraedts, Mitch 1x
19:02.1
102.3
 
0.0
21:41.2
104.8
14:07.9
102.9
309.968
20 86 D   Willem III 1 Meulen, Janneke Van der 1x
18:02.2
104.6
 
0.0
23:31.6
101.6
14:06.3
103.0
309.174
21 27 V C Naarden 1 Vermeij, Dennis 1x
18:15.1
104.1
07:55.2
103.2
 
0.0
14:23.2
101.7
309.069
22 66 V B Tromp 2 Cirkel, Geert 2-
19:22.6
101.4
 
0.0
23:18.8
101.9
13:34.2
12:51.7
105.5
308.849
23 10 H   Okeanos 2 Knegt, Jaap de 1x
19:07.1
102.1
 
0.0
22:04.7
104.1
14:18.0
102.1
308.308
24 71 V C Spaarne 1 Top, Martijn 2-
19:51.4
100.3
 
0.0
21:40.5
104.8
14:04.7
13:20.7
103.1
308.302
25 20 H   Orca 4 Smits, Djimmer 2-
20:04.5
99.8
 
0.0
22:29.8
103.4
13:39.4
12:56.7
105.1
308.259
26 36 V A DDS 3 Kapel, Lauren 1x
18:24.5
103.7
07:58.9
103.0
 
0.0
14:31.6
101.1
307.767
27 80 D   Okeanos Man, Benita de 2-
19:45.2
100.6
07:30.2
105.2
 
0.0
14:20.5
13:35.7
101.9
307.737
28 85 D   Orca Janssen, Inge 1x
18:05.2
104.5
 
0.0
24:43.1
99.4
14:03.5
103.2
307.158
29 47 V C Alkmaarsche Al, Frank 1x
18:40.2
103.1
 
0.0
23:56.7
100.8
14:03.8
103.2
307.135
30 11 H   Orca 2 Manders, Evert 1x
19:58.3
100.1
 
0.0
20:22.3
107.2
14:49.5
99.7
306.929
31 104 J18   Hemus 2 Buiskool, Mees 1x
19:00.3
102.3
 
0.0
23:57.9
100.8
13:57.1
103.7
306.823
32 87 D   Nereus Veldhuis, Marike 1x
18:58.0
102.4
 
0.0
22:59.1
102.5
14:21.6
101.9
306.784
33 72 V B Spaarne 2 Blauwhof, Marco 2-
19:28.7
101.2
 
0.0
23:11.7
102.1
14:04.7
13:20.7
103.1
306.497
34 22 H   Orca 6 Laken, Pelle 2-
20:29.3
98.8
08:23.7
101.0
22:46.1
102.9
14:11.9
13:27.5
102.6
306.474
35 35 V A DDS 2 Buuren, Rob van 1x
20:10.4
99.6
 
0.0
22:37.0
103.2
14:07.9
102.9
305.645
36 67 V D Hemus 1 Ziengs, Jantinus 2-
19:09.7
102.0
 
0.0
22:38.6
103.1
14:45.9
13:59.7
100.0
305.080
37 46 V B Hemus 4 Westerveld, Bert 1x
19:12.6
101.8
 
0.0
22:45.6
102.9
14:43.2
100.2
304.966
38 43 V C Hunze 2 Dieleman, Pieter 1x
19:39.3
100.8
07:53.9
103.4
 
0.0
14:38.6
100.6
304.703
39 69 V C Ruyter 2 Verwijs, Mark 2-
18:48.6
102.8
08:10.3
102.0
 
0.0
15:10.3
14:22.8
98.1
302.968
40 40 V C Ruyter 4 Tolenaars, Jacco 1x
19:38.8
100.8
 
0.0
24:07.2
100.5
14:25.9
101.5
302.847
41 21 H   Orca 5 Kanters, Niels 2-
18:54.3
102.6
 
0.0
25:46.0
97.6
14:11.9
13:27.5
102.6
302.737
42 39 V B Hoop Staal, Sebastiaan van der 1x
19:59.1
100.0
08:25.9
100.8
24:04.5
100.6
14:36.2
100.7
302.132
43 8 H   Okeanos 1 Wolbink, Boris 1x
20:09.3
99.6
09:24.2
96.2
 
0.0
13:23.4
106.3
302.066
44 68 V E Daventria 1 Meijer, Hans 2-
21:00.9
97.6
07:42.9
104.2
26:28.2
96.3
14:45.9
13:59.7
100.0
301.831
45 42 V C Scaldis Dobbelstein, Tamar 1x
20:19.1
99.2
 
0.0
23:24.8
101.8
14:38.9
100.5
301.532
46 100 J18   Hemus 1 Delden, Bart van 2-
19:52.6
100.3
 
0.0
24:10.2
100.4
14:45.2
13:59.0
100.1
300.748
47 56 V E Hunze 1 Larmoyeur, Willem 1x
20:36.3
98.6
 
0.0
23:40.3
101.3
14:36.8
100.7
300.560
48 53 V E Hemus 3 Buiskool, Bart 1x
 
0.0
08:08.0
102.2
25:36.3
97.9
14:40.3
100.4
300.534
49 45 V B Naarden 2 Pape, Jos 1x
19:39.9
100.8
 
0.0
24:40.3
99.5
14:43.4
100.2
300.494
50 7 H   Orca 1 Kievits, Olivier 1x
17:56.7
104.8
 
0.0
27:04.4
95.3
14:58.8
99.0
299.105
51 29 V D Alphen 2 Wiebinga, Edo 1x
20:00.1
100.0
 
0.0
24:54.8
99.1
14:50.6
99.6
298.726
52 41 V A Willem III 2 Harkink, Paul 1x
20:26.1
99.0
 
0.0
24:57.1
99.0
14:38.1
100.6
298.592
53 28 V B Euros Hoeksel, Lars 1x
18:48.6
102.8
08:03.9
102.6
 
0.0
16:20.6
92.8
298.131
54 81 D   Willem III 2 Boer, Anna de 2-
20:01.2
99.9
09:24.4
96.1
 
0.0
14:20.5
13:35.7
101.9
298.018
55 88 D   Hemus 2 Gerkema, Rieneke 1x
20:09.0
99.6
 
0.0
24:32.5
99.8
15:20.7
97.3
296.744
56 30 V D Alphen 1 Tol, Gudrik van 1x
19:35.0
101.0
09:07.6
97.5
 
0.0
15:19.1
97.5
295.919
57 101 J18   Hemus 3 Brakel, Jens van 2-
21:44.6
95.9
 
0.0
24:44.4
99.4
14:45.2
13:59.0
100.1
295.353
58 130 M18   RIC Burger, Mila 1x
20:20.5
99.2
07:48.7
103.8
 
0.0
16:28.3
92.2
295.149
59 90 D   Proteus Dooren, Mirja 1x
19:39.3
100.8
08:41.6
99.6
23:57.2
100.8
16:14.5
93.3
294.856
60 51 V E Eem 1 Niet, Rene van der 1x
20:22.7
99.1
08:14.3
101.7
 
0.0
16:11.2
93.5
294.335
61 38 V A Viking Akker, Maarten van den 1x
20:15.9
99.4
 
0.0
25:51.9
97.4
15:30.7
96.6
293.367
62 95 D   Gyas 1 Metz, Floor 1x
20:39.7
98.4
 
0.0
24:21.1
100.1
16:03.7
94.1
292.604
63 108 DV A Willem III Stam, Jacqueline 1x
20:00.9
99.9
08:29.3
100.5
 
0.0
16:38.9
91.4
291.876
64 50 V D Amstel Otto, Steven 1x
 
0.0
08:29.9
100.5
24:27.8
99.9
17:06.3
89.3
289.694
65 116 DV C De Waal 1 Goede, Annemarie 1x
21:46.0
95.8
 
0.0
24:37.0
99.6
16:03.1
94.1
289.584
66 49 V C Hemus 2 Spronsen, Robert van 1x
21:17.2
97.0
09:29.3
95.8
 
0.0
15:27.3
96.8
289.565
67 32 V F Weesp Gender, Frank van de 1x
19:29.4
101.2
 
0.0
25:04.7
98.8
17:11.1
88.9
288.935
68 48 V A DDS 1 Campen, Laurens van 1x
17:04.3
106.9
10:08.8
92.6
 
0.0
17:09.1
89.1
288.569
69 114 DV C Hunze Bosch, Janneke 1x
20:20.9
99.2
 
0.0
27:04.6
95.3
16:05.0
94.0
288.411
70 31 V C Daventria 3 Schaap, Martin 1x
22:40.4
93.7
11:19.0
87.0
25:46.1
97.6
15:31.8
96.5
287.796
71 96 D   Gyas 2 Schuch, Guyonne 1x
21:42.3
96.0
 
0.0
26:02.1
97.1
16:01.7
94.2
287.324
72 93 D   DDS Portengen, Leonoor 1x
20:43.3
98.3
 
0.0
28:19.4
93.1
15:43.8
95.6
286.939
73 70 V E Ruyter 3 Santen, Jorg 2-
22:10.1
94.9
 
0.0
28:16.1
93.2
15:10.3
14:22.8
98.1
286.190
74 59 V H Amycus Maarleveld, Gert-Jan 1x
21:28.0
96.5
09:15.8
96.8
 
0.0
16:22.9
92.6
285.982
75 110 DV B Beatrix Droog, Lieke 1x
22:32.2
94.0
 
0.0
26:28.2
96.3
15:44.3
95.6
285.922
76 109 DV E Alkmaarsche Russell-van der Zee, Anneloes 1x
22:01.4
95.2
08:48.8
99.0
 
0.0
16:43.0
91.1
285.293
77 113 DV C Hemus 1 Verhagen, Anniek 1x
 
0.0
09:08.7
97.4
27:14.9
95.0
16:21.2
92.7
285.104
78 91 D   Viking Duker, Alyanne 1x
 
0.0
08:36.0
100.0
28:33.8
92.6
16:43.0
91.1
283.716
79 37 V A Hertog 1 Korthout, Dennis 1x
22:09.1
94.9
 
0.0
25:24.4
98.2
17:08.1
89.2
282.329
80 123 DV A De Waal 3 Huisman, Joske 2-
21:57.0
95.4
 
0.0
26:06.4
97.0
17:34.0
16:39.0
87.2
279.589
81 117 DV E Scaldis Berger-van der Veen, Simone 1x
22:32.1
94.0
 
0.0
28:39.2
92.5
16:18.0
93.0
279.490
82 120 DV B Daventria 1 Snippe, Marjolein 2-
23:28.8
91.8
 
0.0
26:47.1
95.8
16:41.9
15:49.7
91.2
278.761
83 121 DV C Vada Lange, Marieke de 2-
24:26.7
89.5
 
0.0
27:42.6
94.1
16:41.9
15:49.7
91.2
274.854
84 115 DV C Viking Schuver, Marian 1x
22:54.9
93.1
 
0.0
26:10.5
96.9
18:08.7
84.6
274.561
85 54 V G Eem 2 Bueren, Kees van 1x
22:37.7
93.8
11:01.3
88.4
 
0.0
16:27.6
92.3
274.496
86 112 DV A Daventria 2 Straatsma, Leonie 1x
22:36.7
93.8
10:03.7
93.0
 
0.0
17:46.0
86.3
273.150
87 122 DV A De Waal 2 Westera, Anke 2-
22:35.9
93.9
10:32.9
90.7
 
0.0
17:34.0
16:39.0
87.2
271.770
88 52 V G Gorcumse 2 Waveren, Karel van 1x
23:34.4
91.6
09:21.3
96.4
 
0.0
19:12.5
79.7
267.678
89 94 D   Hemus 1 Blaakmeer, Jeanine 1x
 
0.0
10:58.5
88.7
29:12.9
91.5
17:36.9
87.0
267.111
90 131 M18   Hemus Sas, Kalina 1x
24:33.8
89.3
 
0.0
30:40.4
88.9
17:32.6
87.3
265.463
91 33 V F Gorcumse 1 Imkamp, Dirk 1x
22:23.1
94.4
 
0.0
33:21.4
84.1
17:46.5
86.2
264.766
92 132 M18   Alkmaarsche Straathof, Demi 1x
23:20.6
92.1
 
0.0
35:14.8
80.8
16:47.9
90.7
263.628
93 124 DV C Hemus 2 M’Rabet, Laura 2-
26:24.7
84.9
10:22.1
91.6
28:55.8
92.0
19:27.6
18:26.7
78.5
262.083
94 111 DV D Pampus Agoston, Stephanie 1x
23:46.5
91.1
 
0.0
32:25.5
85.8
19:30.3
78.3
255.250
95 125 DV C Hemus 3 Vroegop, Caroline 2-
26:38.5
84.4
13:32.1
76.4
 
0.0
19:27.6
18:26.7
78.5
239.352
96 89 D   Hoop Papineau Salm, Sara 1x
20:16.0
99.4
 
0.0
22:40.9
103.1
 
0.0
202.417
97 92 D   Daventria Buuren, Ymke van 1x
 
0.0
 
0.0
24:36.1
99.7
16:26.1
92.4
192.025
98 34 V F Hertog 2 Kievits, Tim 1x
 
0.0
12:18.9
82.3
 
0.0
17:51.5
85.9
168.118

Kleine wijziging in punten bij Hardlopen i.v.m. aanmaak aparte groep voor PARA-atleten.

PARA PVP 2018

# St.
nr.
Cat.   Ploegnaam Deelnemer R Wielrennen Schaatsen Hardlopen Roeien Totaal
Punten
1 135 PARA   Hemus Kuus, Thom 2-
22:39.5
100.0
14:58.6
110.0
 
0.0
17:52.3
16:56.4
110.0
320.000
2 136 PARA A Zwolsche Veltink, Luuk 2-
21:50.6
110.0
 
0.0
26:01.9
110.0
18:52.8
17:53.7
100.0
320.000
3 137 PARA C Viking Jong, Elfi de 2-
24:34.2
76.5
 
0.0
31:06.9
90.0
18:52.8
17:53.7
100.0
266.544
 

PVP 2017 Einduitslag

PVP 2017 Einduitslag published on
Excel-versie downloaden PDF-versie downloaden

Paul Veenemans Prijs 2017

# St.
nr.
Cat. Ploegnaam Deelnemer R Wielrennen Schaatsen Hardlopen Roeien Totaal
Punten
1 11 H Proteus Dijk, Sander van 1x
15:38.7
106.8
0.0
18:23.6
110.0
13:51.5
109.6
326.390
2 23 V A Willem III Giessen, Micky van der 1x
14:32.0
110.0
06:54.9
108.3
19:04.8
108.8
14:40.3
106.4
325.203
3 18 V A Daventria 3 Dietrich, Erik 1x
14:58.2
108.7
06:57.2
108.1
0.0
14:23.4
107.5
324.305
4 12 H Triton Brussel, Ben van 1x
16:36.3
104.1
06:38.1
110.0
0.0
13:45.1
110.0
324.067
5 28 V C ARC Nieuwenhuis, Bas 1x
14:57.1
108.8
07:05.7
107.2
0.0
15:36.2
102.7
318.734
6 50 J16/18 Alkmaarsche Nottrot, Joram 1x
15:38.8
106.8
0.0
22:34.2
102.9
14:01.2
108.9
318.611
7 4 H Nereus 2 Rühl, Julien 2-
16:14.9
105.1
0.0
21:22.6
104.9
14:39.2
13:53.4
106.4
316.438
8 3 H Nereus 1 Mulder, Thomas 2-
15:46.7
106.4
0.0
22:11.1
103.5
14:39.2
13:53.4
106.4
316.402
9 59 D Zwolsche Man, Benita de 1x
17:04.9
102.7
06:54.6
108.3
0.0
15:04.4
104.8
315.832
10 24 V A RIC Zee, Adriaan van der 1x
DNS
07:35.8
104.2
21:43.5
104.3
14:37.4
106.6
315.069
11 35 V A Hoop Berndsen, Tim 1x
16:00.8
105.8
0.0
22:27.5
103.1
14:51.0
105.7
314.489
12 19 V C Naarden Vermeij, Dennis 1x
16:14.7
105.1
07:40.3
103.7
0.0
14:57.4
105.3
314.098
13 61 D Proteus Hogerwerf, Ellen 1x
15:46.3
106.5
08:11.5
100.6
0.0
15:03.5
104.9
311.922
14 20 V D Hemus Ziengs, Jantinus 1x
16:37.1
104.0
0.0
21:27.1
104.8
16:13.4
100.3
309.077
15 25 V B Hertog 1 Greef, Joep de 1x
17:08.3
102.5
0.0
23:20.7
101.5
15:22.2
103.6
307.707
16 52 J16/18 Hemus Delden, Bart van 1x
17:15.3
102.2
0.0
22:14.5
103.4
15:47.9
101.9
307.574
17 26 V B Euros Hoeksel, Lars 1x
16:27.2
104.5
07:27.4
105.0
22:59.1
102.2
17:32.7
95.1
304.620
18 21 V C Alphen 1 Wiebinga, Edo 1x
18:06.3
99.8
0.0
23:41.2
101.0
15:38.5
102.6
303.286
19 78 DV A Willem III Stam, Jacqueline 1x
17:15.3
102.2
07:55.0
102.3
0.0
16:39.1
98.6
303.065
20 1 H Dudok 2 Groot, Freek de 2-
18:01.8
100.0
08:45.7
97.2
24:07.5
100.2
15:37.3
14:48.4
102.6
302.830
21 36 V D Alphen 2 Tol, Gudrik van 1x
16:57.5
103.1
08:48.0
96.9
0.0
15:36.2
102.7
302.716
22 53 J16/18 Hertog Hulst, Julius van 1x
16:25.6
104.6
09:44.8
91.2
0.0
14:35.4
106.7
302.520
23 43 V F Breda 1 Bielderman, Johan 1x
16:59.8
102.9
08:50.5
96.7
0.0
15:36.5
102.7
302.335
24 80 DV E Alkmaarsche Russell-van der Zee, Anneloes 1x
18:10.7
99.6
07:51.8
102.6
0.0
16:21.3
99.8
301.909
25 77 DV D RIC 1 Ligthart, Caroline 1x
17:29.7
101.5
08:17.6
100.0
0.0
16:14.6
100.2
301.714
26 39 V E Daventria 1 Duzijn, Robert 1x
18:54.5
97.5
10:04.6
89.3
22:46.1
102.5
16:03.4
100.9
300.923
27 30 V C Roosendaalse Braspenning, Jack 1x
18:15.2
99.3
0.0
22:30.4
103.0
16:41.7
98.4
300.736
28 22 V F Breda 2 Buitendijk, Wim 1x
18:01.5
100.0
07:43.7
103.4
0.0
17:16.5
96.1
299.544
29 82 DV C RIC 2 Wolffenbuttel, Marit 1x
17:57.1
100.2
07:48.4
102.9
0.0
17:29.3
95.3
298.443
30 27 V C Daventria 2 Schaap, Martin 1x
19:20.7
96.2
10:53.6
84.3
23:28.0
101.3
16:16.9
100.0
297.594
31 84 DV B Hoop Horst, Jannemieke ter 1x
18:33.2
98.5
0.0
24:13.4
100.0
16:38.7
98.6
297.140
32 38 V F Gorcumse 2 Hugenholtz, Hidde 1x
17:11.0
102.4
0.0
26:00.1
97.0
17:07.5
96.7
296.137
33 62 D DDS Macquart, Laurane 1x
18:08.5
99.7
0.0
26:07.0
96.8
16:36.5
98.8
295.227
34 41 V F Weesp Gender, Frank van de 1x
17:23.8
101.8
0.0
24:22.3
99.8
17:57.6
93.4
295.029
35 83 DV C Hertog 2 Vlugt-Beerkens, Rianne 1x
18:08.5
99.7
0.0
26:51.5
95.5
16:32.3
99.0
294.235
36 93 M18 Alkmaarsche Metz, Femke 1x
19:07.4
96.9
0.0
26:17.2
96.5
16:23.1
99.6
293.003
37 44 V A Hertog 4 Vos, Thijs 1x
16:19.2
104.9
09:37.4
92.0
0.0
17:18.9
96.0
292.861
38 68 DV B Daventria Snippe, Marjolein 2-
19:33.9
95.6
15:21.3
57.5
24:12.0
100.1
17:06.7
16:13.2
96.8
292.447
39 79 DV B Beatrix 1 Droog, Lieke 1x
20:25.3
93.1
0.0
25:46.9
97.4
16:06.5
100.7
291.236
40 34 V E Aeneas Savelberg, Hans 1x
19:10.4
96.7
08:14.2
100.3
0.0
17:52.1
93.8
290.860
41 42 V F Beatrix 1 Beers, Kees van 1x
DNS
09:21.1
93.6
26:05.1
96.9
16:17.6
100.0
290.478
42 94 M18 Ossa Bak, Marit 1x
19:59.6
94.4
09:11.9
94.5
0.0
16:04.8
100.8
289.750
43 69 DV C Vada Lange, Marieke de 2-
20:24.6
93.2
0.0
24:36.6
99.4
17:06.7
16:13.2
96.8
289.327
44 2 H Dudok 3 Schouls, Joris 2-
19:38.0
95.4
0.0
29:26.2
91.1
15:37.3
14:48.4
102.6
289.160
45 29 V D Hertog 2 Esch, Herman van 1x
17:56.1
100.3
10:14.2
88.3
0.0
16:11.1
100.4
288.977
46 70 DV C Beatrix 2 Kamphuis, Alie 2-
DNS
08:03.9
101.4
28:00.5
93.6
18:01.4
17:05.1
93.2
288.140
47 10 H Dudok 1 Goddrie, Bas 1x
18:44.6
97.9
0.0
29:26.1
91.1
17:30.1
95.2
284.320
48 81 DV C Hertog 3 Bruininck, Nicole 1x
20:20.4
93.4
0.0
28:25.0
92.9
17:15.0
96.2
282.477
49 37 V G Isala Moes, Daan 1x
18:43.0
98.0
0.0
26:11.8
96.7
20:02.6
85.3
279.938
50 85 DV A Hertog 4 Blok, Larisse 1x
18:38.3
98.2
0.0
28:07.3
93.4
19:26.2
87.6
279.257
51 71 DV C Beatrix 3 Peters, Inge 2-
DNS
11:06.5
83.0
24:15.9
100.0
18:01.4
17:05.1
93.2
276.204
52 32 V E Beatrix 3 Govers, Corné 1x
19:28.4
95.9
0.0
33:28.0
84.2
17:23.2
95.7
275.790
53 33 V F Gorcumse 1 Imkamp, Dirk 1x
19:06.0
96.9
0.0
31:50.9
87.0
18:34.0
91.1
274.986
54 40 V E Beatrix 2 Creemers, Math 1x
20:42.8
92.3
15:08.7
58.7
23:05.3
102.0
21:58.4
77.7
271.943
55 86 DV D Pampus Agoston, Stephanie 1x
20:37.4
92.6
0.0
30:56.5
88.6
18:55.9
89.6
270.738
56 31 V E Hertog 3 Kievits, Tim 1x
18:57.1
97.3
12:32.7
74.4
0.0
19:23.2
87.8
259.571
57 60 D Dudok Stomp, Merel 1x
21:50.8
89.1
11:50.4
78.6
32:33.7
85.8
20:36.1
83.1
257.899
58 51 J16/18 Hemus Verhoeff, Pelle 1x
DNS
0.0
0.0
0.0
0.000
59 87 DV A Hertog 1 Oorsprong-de Fouw, Hilde 1x
DNS
0.0
0.0
0.0
0.000

PVP 2016 Einduitslag

PVP 2016 Einduitslag published on
Excel-versie downloaden PDF-versie downloaden

Paul Veenemansprijs 2016

# St.
nr.
Cat. Ploegnaam Deelnemer R Wielrennen Schaatsen Hardlopen Roeien Totaal
Punten
1 5 H Maas Rom Colthoff, Pieter 1x
15:51.3
110.0
06:38.9
110.0
DNF
11:49.2
108.8
328.811
2 1 H Proteus 2 Greidanus, Arnoud 2-
0.0
06:49.3
108.9
16:38.2
109.4
11:48.3
11:11.4
108.9
327.210
3 36 V A Dordrechtsche Matten, Sander van der 1x
16:20.0
108.6
0.0
17:22.5
107.6
11:40.0
109.7
325.915
4 6 H Proteus 1 Dijk, Sander van 1x
17:23.8
105.4
0.0
16:24.0
110.0
11:39.9
109.7
325.116
5 10 H Nereus 2 Rienks, Rik 1x
16:52.0
107.0
0.0
17:40.8
106.9
11:37.4
110.0
323.828
6 35 V A Euros Dietrich, Erik 1x
16:32.8
107.9
06:59.6
107.8
0.0
12:00.2
107.7
323.410
7 65 J18 Hemus 1 Brussel, Ben van 1x
17:51.2
104.0
06:40.4
109.8
0.0
11:42.6
109.5
323.312
8 8 H Nereus 1 Loeffen, Floris 1x
17:47.6
104.2
0.0
16:56.5
108.7
11:42.7
109.5
322.327
9 11 H Orca 1 Langenhorst, Jurgen 1x
17:52.8
103.9
0.0
17:17.8
107.8
12:10.6
106.7
318.377
10 2 H Proteus 3 Hak, Wim 2-
16:52.3
106.9
0.0
19:29.5
102.4
11:48.3
11:11.4
108.9
318.282
11 38 V C Naarden 1 Vermeij, Dennis 1x
16:55.4
106.8
07:22.1
105.4
0.0
12:24.5
105.3
317.422
12 9 H Aegir Schepers, Jens 1x
17:13.7
105.9
0.0
19:06.4
103.4
12:00.5
107.7
316.923
13 37 V B Daventria 1 Arnold, Johan 1x
17:54.0
103.9
0.0
17:31.4
107.3
12:23.9
105.3
316.422
14 27 V C Ruyter 1 Dok, Cees van 2-
17:01.8
106.5
07:12.1
106.4
0.0
12:49.3
12:09.2
102.8
315.673
15 40 V B Daventria 4 Nieuwenhuijze, Martijn van 1x
18:21.4
102.5
07:05.8
107.1
0.0
12:26.9
105.0
314.618
16 43 V A Maas 1 Smulders, Tim 1x
17:26.5
105.2
06:52.2
108.6
0.0
13:14.9
100.2
313.986
17 14 H DDS 1 Kapel, Lauren 1x
17:59.2
103.6
07:39.1
103.6
0.0
12:17.4
106.0
313.123
18 68 J18 Hemus 3 Koopman, Jelle 1x
18:06.4
103.2
0.0
19:18.4
102.9
12:09.4
106.8
312.898
19 52 V B Hertog Hagendoorn, Joost 1x
18:57.2
100.7
07:42.9
103.2
18:05.3
105.9
12:44.5
103.2
312.259
20 48 V C Zwolsche Krol, Rinze 1x
17:39.4
104.6
0.0
19:53.7
101.4
12:41.4
103.6
309.586
21 70 J18 Alkmaarsche Nottrot, Joram 1x
17:18.5
105.6
0.0
20:00.8
101.2
12:53.3
102.4
309.144
22 85 D SilVia Man, Benita de 1x
18:46.0
101.3
07:18.7
105.7
0.0
12:55.9
102.1
309.084
23 69 J18 Hemus 2 Slagter, Stefan 1x
19:23.5
99.4
0.0
19:00.0
103.6
12:21.9
105.5
308.528
24 17 H Dudok Groot, Freek de 1x
19:32.0
98.9
08:10.8
100.2
18:06.5
105.8
12:53.0
102.4
308.368
25 15 H Orca 2 Remco Vis 1x
18:24.5
102.3
08:39.3
97.1
19:20.7
102.8
12:45.7
103.1
308.241
26 26 V C Hemus Ziengs, Jantinus 2-
18:07.6
103.2
0.0
19:01.7
103.6
13:03.4
12:22.5
101.3
308.078
27 25 V D Daventria 9 Meijer, Hans 2-
0.0
07:09.2
106.8
20:34.8
99.8
13:03.4
12:22.5
101.3
307.864
28 30 V C Ruyter 4 Verwijs, Mark 2-
18:03.8
103.4
07:31.6
104.4
0.0
13:15.4
12:33.9
100.1
307.852
29 53 V D DDS Velde, Wouter op den 1x
18:05.7
103.3
07:47.3
102.7
0.0
12:58.5
101.8
307.779
30 45 V C Hunze 1 Dieleman, Pieter 1x
18:39.5
101.6
07:45.8
102.8
0.0
12:57.2
102.0
306.378
31 7 H Hemus Coevering, Bas van de 1x
19:13.8
99.9
0.0
18:38.9
104.5
13:04.3
101.2
305.602
32 88 D Proteus 1 Lugt, Marlies van der 1x
18:05.6
103.3
0.0
19:29.8
102.4
13:18.6
99.8
305.501
33 67 J18 Amycus Vos, Wilton 1x
19:04.9
100.3
0.0
19:45.9
101.8
12:44.5
103.2
305.311
34 39 V B Ank Engelbertink, Rutger 1x
18:13.9
102.9
0.0
20:21.6
100.3
13:00.5
101.6
304.796
35 44 V D Daventria 3 Anema, Diederik 1x
17:45.5
104.3
08:23.5
98.8
0.0
13:05.4
101.1
304.222
36 47 V B Ruyter 5 Tolenaars, Jacco 1x
17:57.4
103.7
0.0
20:02.7
101.1
13:22.6
99.4
304.167
37 87 D Tromp Veen, José van 1x
18:48.8
101.1
10:10.0
87.4
20:53.3
99.0
12:38.4
103.9
303.983
38 18 H Pelargos Adema, Niek 1x
17:54.3
103.8
06:59.4
107.8
21:41.7
97.0
14:42.0
91.4
303.048
39 13 H Thêta Nuland, Krijn van 1x
17:05.1
106.3
07:51.1
102.3
18:15.5
105.5
14:46.5
90.9
302.704
40 41 V B Daventria 5 Plicht, Nander van der 1x
19:11.0
100.0
0.0
19:11.5
103.2
13:30.8
98.6
301.743
41 72 J18 Hemus 5 Jager, Max 1x
19:17.2
99.7
0.0
20:25.0
100.2
12:59.9
101.7
301.548
42 28 V A Ruyter 2 Röling, Jan 2-
19:36.3
98.7
0.0
20:55.4
98.9
12:49.3
12:09.2
102.8
300.420
43 71 J18 Hemus 6 Verhoeff, Pelle 1x
19:59.6
97.6
0.0
20:33.4
99.8
13:17.9
99.9
297.269
44 12 H Euros Kleinhuis, Ernst 1x
18:09.7
103.1
0.0
22:50.6
94.2
13:28.4
98.8
296.119
45 50 V B Daventria 6 Rakhorst, Menno 1x
0.0
08:50.3
95.9
20:10.7
100.8
13:38.8
97.8
294.462
46 51 V C Alphen Wiebinga, Edo 1x
20:35.8
95.8
0.0
20:56.9
98.9
13:22.7
99.4
294.014
47 29 V D Ruyter 3 Santen, Jorg 2-
19:38.1
98.6
0.0
22:45.4
94.4
13:15.4
12:33.9
100.1
293.214
48 59 V F RV Breda Wim Buitendijk 1x
19:45.2
98.3
07:40.1
103.5
0.0
14:42.4
91.4
293.099
49 104 DV D RIC Ligthart, Caroline 1x
19:43.3
98.4
08:35.5
97.5
0.0
13:54.8
96.2
292.061
50 49 V D Daventria 2 Boer, Rene de 1x
21:44.9
92.3
0.0
20:49.1
99.2
13:24.8
99.2
290.661
51 103 DV A Willem III Stam, Jacqueline 1x
19:26.5
99.2
08:52.8
95.7
0.0
14:12.8
94.3
289.238
52 66 J18 Hemus 4 Brussel, Daan van 1x
19:27.8
99.2
09:58.4
88.7
25:16.6
88.3
13:06.4
101.0
288.843
53 56 V A Daventria 8 Aa, Ronald van der 1x
20:36.3
95.7
08:03.5
100.9
0.0
14:39.2
91.7
288.358
54 95 DV B Beatrix Droog, Lieke 1x
21:47.4
92.2
0.0
21:08.1
98.4
13:40.4
97.6
288.189
55 89 D Euros 1 Hengeveld, Marloes 1x
21:10.6
94.0
0.0
21:41.1
97.1
14:09.6
94.7
285.744
56 98 DV A Daventria 3 Klaassen, Bibi 1x
20:51.6
95.0
0.0
22:39.2
94.7
13:58.5
95.8
285.444
57 55 V A Daventria 10 Grave, Thomas 1x
0.0
08:23.9
98.8
21:30.8
97.5
15:13.7
88.2
284.458
58 96 DV E Alkmaarsche 1 Russell van der Zee, Anneloes 1x
21:50.2
92.0
08:33.8
97.7
0.0
14:17.3
93.9
283.622
59 73 J18 Hemus 7 Delden, Bart van 1x
19:59.3
97.6
11:27.8
79.1
22:15.1
95.7
14:54.4
90.2
283.414
60 54 V D Isala Ottens, Hans 1x
19:24.1
99.3
0.0
25:05.1
88.7
14:05.7
95.1
283.150
61 112 M18 Alkmaarsche 1 Mourik, Jonna 1x
21:43.4
92.4
0.0
22:00.5
96.3
14:16.1
94.0
282.655
62 101 DV B ARC Landman, Anke Jannie 1x
18:56.5
100.7
07:16.6
106.0
0.0
17:16.9
75.8
282.485
63 32 V G Alkmaarsche 2 Braak, Frans 2-
20:05.0
97.3
09:18.0
93.0
0.0
14:44.5
13:58.4
91.1
281.419
64 31 V G Alkmaarsche 1 Boom, Jos 2-
21:44.5
92.3
08:41.3
96.9
0.0
14:44.5
13:58.4
91.1
280.364
65 86 D Proteus 2 Duker, Alyanne 1x
22:01.2
91.5
08:55.1
95.4
0.0
14:30.6
92.5
279.452
66 106 DV C Isala Bosheide, Karin van 1x
0.0
08:42.4
96.8
24:28.3
90.2
14:49.8
90.6
277.648
67 91 D Euros 2 Vermeer, Machteld 1x
20:43.9
95.3
0.0
24:26.8
90.3
15:00.2
89.6
275.225
68 46 V C Naarden 2 Konig, Thomas 1x
21:45.2
92.3
10:28.2
85.5
0.0
13:52.7
96.4
274.109
69 80 D Orca 1 Mulder, Arienne 2-
21:06.8
94.2
0.0
24:31.7
90.1
15:06.3
14:19.1
89.0
273.264
70 97 DV D Laak Haagen, Saskia van der 1x
21:20.8
93.5
0.0
26:09.8
86.1
14:38.7
91.7
271.343
71 99 DV B Daventria 1 Meulen, Suzanne van der 1x
0.0
11:47.5
77.0
20:56.2
98.9
14:39.7
91.6
267.508
72 58 V F Hoop Tijssen, Rob 1x
21:48.1
92.1
09:56.0
88.9
0.0
15:49.1
84.6
265.682
73 111 M18 Hemus Swildens, Jip 1x
22:22.4
90.4
0.0
26:19.3
85.7
15:19.9
87.6
263.719
74 110 M18 Alkmaarsche 2 Metz, Femke 1x
0.0
11:33.6
78.5
24:10.0
91.0
14:33.2
92.3
261.747
75 100 DV B Alkmaarsche 2 Westerdijk, Agnes 1x
22:24.0
90.3
0.0
27:55.0
81.8
15:49.2
84.6
256.784
76 81 D Orca 2 Fabri, Nannet 2-
23:38.2
86.6
11:47.9
76.9
0.0
15:06.3
14:19.1
89.0
252.506
77 105 DV C Daventria 2 Jorna, Charlotte 1x
22:26.0
90.2
0.0
31:03.9
74.1
15:36.8
85.9
250.229
78 90 D Dudok Stomp, Merel 1x
24:31.0
84.0
12:51.5
70.1
28:32.0
80.3
19:09.4
64.5
228.744
79 42 V A Hunze 2 Boschman, Leon 1x
19:29.6
99.1
0.0
17:07.9
108.2
0.0
207.278
80 57 V B Daventria 7 Bos, Erwin 1x
19:59.2
97.6
08:13.9
99.8
0.0
0.0
197.421
81 16 H RIC Roon, Thijs van 1x
DNS
DNS
DNS
0.0
0.000
82 74 J18 Hemus 8 Boer, Jouke de 1x
WDRWN
WDRWN
WDRWN
WDRWN
0.000
83 102 DV B Hunze Bosch, Janneke 1x
WDRWN
WDRWN
WDRWN
WDRWN
0.000

Gepubliceerde scores zijn onder voorbehoud van de goedkeuring door de jury/wedstrijdleiding

29-11-2016: Gecorrigeerde scores (roeien) op basis van video-analyse

Deventer Omnisport Bokaal 2016

# St.
nr.
Cat. Ploegnaam Deelnemer R Wielrennen Schaatsen Hardlopen Roeien Totaal
Punten
1 127 H DOB Menno Klunder 1x
17:35.2
110.0
06:16.5
110.0
20:13.4
110.0
07:21.2
108.6
328.587
2 132 H DOB Gerwin Boschloo 1x
19:15.9
102.0
06:39.0
107.9
21:36.9
100.0
07:52.8
100.0
309.855
3 125 H DOB Jan vd Bekerom 1x
19:42.3
99.9
0.0
20:49.9
105.6
07:41.6
103.0
308.557
4 128 D DOB Karen Domela Nieuwenhuis 1x
0.0
08:12.4
99.0
23:05.2
89.4
08:31.6
89.5
277.906
5 126 D DOB Annelies Voogt 1x
23:12.3
83.2
08:02.1
100.0
0.0
08:32.0
89.3
272.519
6 131 D DOB Jessy Rietdijk 1x
23:58.1
79.5
10:19.5
87.0
28:53.8
47.7
08:28.0
90.4
256.950
7 130 H DOB Gerard Rauwerda 1x
19:39.4
100.1
0.0
DNS
07:16.0
110.0
210.115
8 129 H DOB Marco van Rooijen 1x
DNS
DNS
0.0
DNS
0.000

De geroeide afstand is omgerekend naar een geroeide tijd over 2000 meter.

PVP 2015 Einduitslag

PVP 2015 Einduitslag published on
Paul Veenemansprijs
Excel-versie downloaden PDF-versie downloaden

Paul Veenemansprijs 2015

# St.
nr.
Cat. Ploegnaam Deelnemer R Wielrennen Schaatsen Hardlopen Roeien Totaal
Punten
1 16 H Proteus 3 Greidanus, Arnoud 2-
14:01.2
102.5
06:27.8
109.5
19:56.9
107.6
15:53.8
15:04.1
108.0
325.070
2 8 H Vidar Dijkstra, Sjoerd 1x
13:23.2
104.6
0.0
19:01.7
110.0
15:41.7
108.8
323.410
3 1 H Skadi Rom Colthoff, Pieter 1x
12:16.8
108.5
06:39.1
108.0
19:14.0
109.5
16:36.9
105.0
322.972
4 43 HV A Euros 2 Dietrich, Erik 1x
12:42.3
107.0
06:46.0
107.0
0.0
16:22.6
106.0
320.039
5 2 H Dudok Veling, Martijn 1x
11:50.1
110.0
06:43.0
107.4
19:49.5
107.9
17:25.9
101.7
319.637
6 15 H Proteus 1 Dijk, Sander van 2-
14:30.5
100.8
08:14.5
94.9
19:46.7
108.0
15:53.8
15:04.1
108.0
316.749
7 60 J18 Hemus 1 Brussel, Ben van 1x
14:33.8
100.6
06:24.4
110.0
0.0
16:31.8
105.4
315.961
8 38 HV C ARC Nieuwenhuis, Bas 1x
12:35.0
107.4
06:58.2
105.4
0.0
17:12.2
102.7
315.434
9 44 HV A Dordrechtsche Matten, Sander van der 1x
12:32.3
107.6
07:27.8
101.3
0.0
16:15.0
106.5
315.394
10 35 HV B Daventria 1 Arnold, Johan 1x
13:48.0
103.2
0.0
19:59.8
107.5
16:44.2
104.5
315.217
11 19 H Nereus 2 Wullings, Bo 2-
13:29.2
104.3
0.0
22:47.2
100.1
15:23.5
14:35.3
110.0
314.424
12 6 H Proteus 2 Macquart, Aubin 1x
14:14.6
101.7
0.0
20:22.4
106.5
16:24.4
105.9
314.034
13 36 HV E Poseidon Gans, Jan Frits de 1x
12:39.5
107.2
06:55.0
105.8
0.0
17:40.5
100.7
313.702
14 18 H Nereus 1 Wolf, Ian de 2-
14:24.1
101.1
0.0
21:59.6
102.2
15:23.5
14:35.3
110.0
313.347
15 49 HV D Naarden 2 Wiemer, Jeroen 1x
DNF
06:48.9
106.6
22:03.1
102.1
16:58.4
103.6
312.287
16 37 HV B Alkmaarsche Al, Frank 1x
13:37.6
103.8
0.0
22:02.5
102.1
16:36.0
105.1
310.998
17 48 HV C Ruyter 3 Dok, Cees van 1x
12:56.2
106.2
06:54.0
105.9
0.0
18:14.5
98.4
310.580
18 3 H Gyas Kortink, Jorrit 1x
12:52.8
106.4
0.0
22:16.1
101.5
17:29.0
101.5
309.401
19 20 HV C Hemus Ziengs, Jantinus 2-
14:36.3
100.4
0.0
21:47.0
102.8
16:57.3
16:04.2
103.7
306.858
20 21 HV D Daventria 3 Meijer, Hans 2-
15:11.2
98.4
07:02.6
104.8
0.0
16:57.3
16:04.2
103.7
306.845
21 46 HV C Breda 3 Elmans, Leon 1x
14:48.4
99.7
0.0
20:22.0
106.5
17:53.0
99.9
306.119
22 70 D Thêta Scheenaard, Lisa 1x
13:02.9
105.8
0.0
24:55.5
94.5
16:29.8
105.5
305.847
23 4 H ARC Klungel, Dennis 1x
14:12.8
101.8
0.0
22:36.9
100.6
17:00.3
103.5
305.824
24 40 HV D Rijnland 2 Sabel, Jan Cees 1x
14:18.5
101.5
0.0
22:51.7
99.9
17:30.3
101.4
302.821
25 24 HV C Naarden 1 Vermeij, Dennis 2-
13:27.1
104.4
07:58.2
97.1
0.0
17:33.6
16:38.7
101.2
302.758
26 25 HV A Ank Engelbertink, Rutger 2-
14:33.1
100.6
0.0
22:39.0
100.5
17:33.6
16:38.7
101.2
302.314
27 63 J18 RIC Pals, Lars 1x
14:52.7
99.5
0.0
21:36.1
103.2
17:59.6
99.5
302.182
28 23 HV E Ruyter 2 Onderdelinden, Eric 2-
14:21.2
101.3
07:23.6
101.9
0.0
18:25.4
17:27.8
97.7
300.890
29 39 HV B Rijnland 1 Enden, Roland van den 1x
14:45.8
99.9
07:58.8
97.1
0.0
17:07.1
103.0
299.936
30 22 HV B Ruyter 1 Tolenaars, Jacco 2-
14:18.4
101.5
0.0
22:48.6
100.1
18:25.4
17:27.8
97.7
299.240
31 29 HV C Ruyter 5 Verwijs, Mark 2-
14:22.8
101.2
07:37.3
100.0
0.0
18:22.9
17:25.5
97.9
299.087
32 47 HV B Daventria 2 Nieuwenhuijze, Martijn van 1x
14:41.8
100.1
07:40.1
99.6
0.0
18:03.1
99.2
298.947
33 61 J18 Hemus 3 Stins, Hugo 2-
16:00.2
95.6
0.0
21:55.7
102.4
17:43.4
16:48.0
100.5
298.532
34 75 D Njord Frenken, Marie-Anne 1x
15:05.0
98.8
12:28.1
60.1
23:22.3
98.6
17:38.3
100.9
298.271
35 76 D SilVia Man, Benita de 1x
15:35.2
97.0
07:18.9
102.5
0.0
19:01.8
95.3
294.815
36 62 J18 Hemus 2 Coevering, Bas van de 1x
15:40.9
96.7
0.0
21:37.3
103.2
19:30.1
93.3
293.244
37 53 HV E Ruyter 6 Groot, Sjaak de 1x
15:02.9
98.9
07:38.2
99.9
0.0
19:29.7
93.4
292.142
38 73 D Orca Roessel, Marleen van 1x
16:11.4
95.0
0.0
23:02.7
99.5
18:36.0
97.0
291.401
39 51 HV E Breda 4 Buitendijk, Wim 1x
15:37.6
96.9
07:39.9
99.6
0.0
19:09.1
94.8
291.303
40 91 M18 Hunze Goldhoorn, Marchien 1x
16:21.5
94.4
07:32.6
100.6
0.0
20:49.8
88.0
282.973
41 27 HV D Breda 2 Amersfoort, Willem Jan van 1x
15:46.9
96.4
0.0
26:14.2
91.1
19:30.9
93.3
280.719
42 28 HV D Ruyter 4 Santen, Jorg 2-
15:25.2
97.6
09:44.8
82.5
0.0
18:22.9
17:25.5
97.9
278.005
43 50 HV C Daventria 4 Schaap, Martin 1x
17:10.7
91.5
0.0
28:34.3
84.9
17:50.0
100.1
276.580
44 72 D Alkmaarsche Macquart, Laurane 1x
16:28.4
94.0
0.0
27:17.3
88.3
19:38.5
92.8
275.061
45 84 DV B Daventria Snippe, Marjolein 1x
18:30.1
87.0
0.0
24:37.9
95.3
19:59.1
91.4
273.634
46 41 HV B Euros 1 Hoeksel, Lars 1x
15:11.1
98.4
08:07.2
95.9
26:01.8
91.6
23:24.3
77.5
271.840
47 52 HV E Weesp Gender, Frank van de 1x
15:36.1
97.0
0.0
25:57.3
91.8
22:10.2
incl. 15s
82.5
271.317
48 80 DV B Beatrix Droog, Lieke 1x
18:43.6
86.2
0.0
26:35.6
90.1
19:10.7
94.6
270.975
49 92 M18 Willem III Alten, Tamar van 1x
0.0
09:49.3
81.9
26:25.9
90.6
18:29.5
97.4
269.881
50 82 DV D Alkmaarsche Russell-van der Zee, Anneloes 1x
18:03.7
88.5
08:59.9
88.7
0.0
20:00.1
91.3
268.472
51 83 DV C Viking Jong, Heleen de 1x
16:48.9
92.8
0.0
27:43.3
87.2
20:54.4
87.6
267.608
52 71 D Proteus 1 Duker, Alyanne 1x
17:40.1
89.9
09:08.9
87.4
0.0
20:22.1
89.8
267.109
53 87 DV C De Hoop Vermeer, Tanja 1x
17:00.9
92.1
12:19.8
61.2
27:19.2
88.2
21:50.8
83.8
264.161
54 85 DV D Laak Haagen, Saskia van der 1x
16:22.9
94.3
0.0
30:58.4
78.6
20:06.6
90.9
263.794
55 64 J18 Hemus 4 Brussel, Daan van 1x
17:28.2
90.5
0.0
28:58.0
83.9
20:39.1
88.7
263.109
56 74 D Proteus 2 Pors, Marlou 1x
17:05.7
91.8
0.0
33:10.0
72.9
19:18.5
94.1
258.820
57 86 DV G Rijnland Mooijman-Kuipers, Marijke 1x
18:49.7
85.8
0.0
30:59.2
78.6
22:35.4
80.8
245.254
58 17 H Hemus Vries, Rens de 2-
14:10.4
101.9
0.0
DNF
17:43.4
16:48.0
100.5
202.470
59 45 HV A Hertog Desmense, Yorick 1x
14:10.9
101.9
07:51.6
98.0
23:18.0
98.8
0.0
200.675
60 7 H Orca Versteeg, Pim 1x
16:10.7
95.0
0.0
30:22.3
80.2
0.0
175.211
61 5 H Dudok Rottier, Martijn 1x
0.0
DNF
DNS
0.0
0.000
62 26 HV C Breda 1 Boer, Bouke de 1x
DNS
DNS
DNS
DNS
0.000
63 42 HV D Aeneas Ohlert, Peter 1x
0.0
DNS
DNS
0.0
0.000
64 81 DV C Aeneas Ohlert, Bärbel 1x
0.0
DNS
DNS
0.0
0.000
65 90 M18 Hemus Bosch, Sophie van den 1x
DNS
DNS
DNS
DNS
0.000

Para-wedstrijd 2015

# St.
nr.
Cat. Ploegnaam Deelnemer R Wielrennen Schaatsen Hardlopen Roeien Totaal
Punten
1 100 H TA Scaldis Corné de Koning 1x
20:12.6
110.0
0.0
07:16.7
110.0
19:36.9
110.0
330.000
2 105 D TA Njord Annika van der Meer 1x
20:34.5
90.0
0.0
12:10.1
90.0
25:12.7
90.0
270.000

PVP 2014 Einduitslag

PVP 2014 Einduitslag published on
Paul Veenemansprijs
Excel-versie downloaden PDF-versie downloaden

Paul Veenemansprijs 2014

# St.
nr.
Cat. Ploegnaam Deelnemer R Wielrennen Schaatsen Hardlopen Roeien Totaal
Punten
1 2 H Skadi Rom Colthoff, Pieter 1x
15:03.6
109.9
06:46.4
105.6
16:48.8
110.0
13:30.9
110.0
329.904
2 8 H Aegir Velde, Adriaan van 1x
15:56.6
107.1
05:56.0
110.0
0.0
14:08.2
106.2
323.334
3 3 H Okeanos Veling, Martijn Eduard Gijsbrecht 1x
15:01.8
110.0
06:50.9
105.3
17:48.1
107.3
14:24.1
incl. 15s
104.6
321.991
4 5 H Euros Dietrich, Erik 1x
15:25.6
108.7
06:47.5
105.5
0.0
14:04.9
106.6
320.859
5 40 HV B Daventria Arnold, Johan 1x
16:59.3
103.8
0.0
17:10.5
109.0
13:58.1
107.3
320.050
6 25 HV E Poseidon Gans, Jan Frits de 1x
15:08.6
109.6
06:48.9
105.4
0.0
14:30.6
104.0
319.056
7 26 HV B Alkmaarsche Al, Frank 1x
17:00.8
103.7
0.0
18:35.4
105.2
13:31.8
109.9
318.807
8 10 H Hoop Sinkeler, Anne 1x
0.0
06:34.2
106.7
17:45.9
107.4
14:25.5
104.5
318.644
9 9 H Okeanos Wardt, Thomas van der 1x
0.0
06:38.5
106.3
17:15.7
108.8
14:41.0
102.9
318.066
10 60 HJ 18 Hemus Brussel, Ben van 1x
17:32.1
102.0
06:33.4
106.8
0.0
13:38.4
109.2
318.020
11 39 HV B Hertog Hagendoorn, Joost 1x
17:25.0
102.4
07:14.8
103.2
17:46.0
107.4
13:59.1
107.2
317.784
12 27 HV C ARC Nieuwenhuis, Bas 1x
16:30.6
105.3
06:45.6
105.7
0.0
14:05.4
106.5
317.518
13 37 HV C Viking Bruggen, Gerard van 1x
0.0
07:20.8
102.7
17:23.9
108.4
14:11.5
105.9
317.007
14 6 H Gyas Pepping, Ruud 1x
15:54.9
107.2
07:17.8
102.9
0.0
14:02.7
106.8
316.902
15 11 H Gyas Kortink, Jorrit 1x
16:03.2
106.7
0.0
18:46.2
104.7
14:32.6
103.8
315.269
16 43 HV C Aengwirden Rouwe, Jelmer 1x
15:59.2
106.9
07:29.9
101.9
0.0
14:27.8
104.3
313.101
17 21 HV C Willem III Jonge, Wouter de 2-
16:38.7
104.8
0.0
19:02.2
104.0
14:42.9
13:56.9
102.8
311.628
18 62 HJ 18 Hemus Vries, Rens de 1x
18:03.4
100.3
0.0
19:24.4
103.0
13:48.6
108.2
311.594
19 36 HV B Rijnland Enden, Roland van den 1x
17:32.4
102.0
07:22.7
102.5
0.0
14:01.3
106.9
311.435
20 71 D Thêta Scheenaard, Lisa 1x
16:32.5
105.2
0.0
21:33.8
97.2
13:49.1
108.2
310.578
21 15 H Thêta Nuland, Krijn van 2-
16:39.8
104.8
08:06.5
98.7
17:41.6
107.6
15:32.2
14:43.6
97.8
310.221
22 28 HV C Hemus Ziengs, Jantinus 1x
17:21.1
102.6
0.0
19:03.5
104.0
14:34.4
103.6
310.171
23 65 HJ 18 Wetterwille Boer, Jan Douwe de 1x
17:06.8
103.4
0.0
21:05.2
98.5
13:59.2
107.2
309.020
24 66 HJ 18 Hemus Stins, Hugo 1x
18:08.0
100.1
0.0
18:23.6
105.8
14:44.4
102.6
308.459
25 41 HV C Rijnland Sabel, Jan Cees 1x
17:23.5
102.5
0.0
19:30.5
102.8
14:41.2
102.9
308.150
26 61 HJ 18 Beatrix Buise, Thomas 1x
18:17.1
99.6
0.0
19:38.8
102.4
14:22.7
104.8
306.789
27 42 HV C Leythe Nijs, Huub 1x
18:47.3
98.0
09:37.7
90.8
17:25.9
108.3
15:10.3
100.0
306.350
28 7 H ARC Klungel, Dennis 1x
18:52.8
97.7
0.0
20:14.0
100.8
14:09.3
106.1
304.663
29 100 DV C Rijnland Weide, Willeke van der 1x
17:34.4
101.9
07:13.6
103.3
0.0
15:20.9
98.9
304.108
30 29 HV A Ruyter Röling, Jan 1x
18:48.8
97.9
0.0
21:00.9
98.7
13:56.9
107.4
304.021
31 45 HV C Wetterwille Boer, Jehannes de 1x
17:10.9
103.1
08:05.1
98.8
0.0
14:57.0
101.3
303.315
32 63 HJ 18 Amstel Keizer, Navin 1x
19:25.2
96.0
0.0
20:32.1
100.0
14:00.4
107.0
303.029
33 16 H Thêta Bezemer, Nathan 2-
17:42.4
101.5
0.0
19:25.5
103.0
15:32.2
14:43.6
97.8
302.243
34 20 HV C Willem III Braal, Peter de 2-
18:35.8
98.6
0.0
20:23.8
100.4
14:42.9
13:56.9
102.8
301.747
35 44 HV C Meije Vrolijk, Peter 1x
18:22.5
99.3
07:44.5
100.6
20:04.8
101.2
15:12.6
99.8
301.610
36 101 DV B Beatrix Nabuurs, Christine 1x
17:57.5
100.7
0.0
20:15.1
100.8
15:25.9
98.4
299.847
37 32 HV B RIC Degenkamp, Niels 1x
18:08.2
100.1
0.0
20:15.1
100.8
15:27.1
98.3
299.162
38 31 HV C RIC Steen, Roel van der 1x
18:18.3
99.6
0.0
21:12.3
98.2
15:03.6
100.7
298.422
39 102 DV C RIC Ligthart, Caroline 1x
18:11.6
99.9
08:17.1
97.8
0.0
15:41.6
96.9
294.555
40 47 HV E ZZV Zwart, Eric 1x
18:51.4
97.8
08:26.5
97.0
23:06.6
93.1
15:16.7
99.4
294.139
41 97 DV C RIC Wolffenbuttel, Marit 1x
18:33.7
98.7
07:51.6
100.0
0.0
15:59.5
95.1
293.785
42 96 DV A Hoop Horst, Jannemieke ter 1x
18:50.3
97.9
0.0
21:05.8
98.5
15:39.1
97.1
293.440
43 30 HV B Nautilus Harrewijne, Jeroen 1x
18:23.7
99.3
0.0
22:18.1
95.2
15:25.4
98.5
292.994
44 95 DV A Beatrix Pluijmert, Marieke 1x
18:40.7
98.4
0.0
20:52.3
99.1
15:57.3
95.3
292.729
45 49 HV E Ossa Veldman, Mark 1x
0.0
07:44.1
100.6
20:36.9
99.8
16:26.9
92.3
292.723
46 46 HV D Ossa Cnossen, Rene 1x
0.0
08:45.7
95.3
21:46.3
96.7
15:07.5
100.3
292.273
47 48 HV G Alkmaarsche Braak, Frans 1x
18:18.0
99.6
08:47.0
95.2
0.0
15:41.5
96.9
291.638
48 72 D Beatrix Duker, Janneke 1x
19:12.8
96.7
08:28.0
96.9
0.0
15:31.8
97.8
291.344
49 103 DV A Ossa Blankendaal, Amanda 1x
19:01.5
97.3
0.0
23:42.6
91.5
14:45.2
102.5
291.243
50 81 D Euros Harmsen, Helen 2-
18:32.2
98.8
0.0
22:25.0
94.9
15:40.5
14:51.5
97.0
290.714
51 88 DV C Alkmaarsche Engel, Marga 2-
19:33.3
95.6
09:55.9
89.2
21:03.8
98.6
15:46.0
14:56.7
96.4
290.550
52 80 D Euros Groot Koerkamp, Maureen 2-
18:07.5
100.1
0.0
22:58.7
93.4
15:40.5
14:51.5
97.0
290.517
53 74 D ARC Vrouwe, Anne 1x
18:48.0
98.0
09:55.7
89.3
22:52.9
93.7
15:22.6
98.8
290.424
54 64 HJ 18 Hemus Coevering, Bas van de 1x
19:49.7
94.7
0.0
18:57.7
104.2
16:37.8
91.2
290.121
55 38 HV B Euros Hoeksel, Lars 1x
18:23.3
99.3
08:00.1
99.3
22:07.4
95.7
16:53.5
89.6
288.170
56 34 HV G Alkmaarsche Boom, Jos 1x
19:33.6
95.6
08:04.6
98.9
0.0
16:35.6
91.4
285.844
57 98 DV A Beatrix Droog, Lieke 1x
20:49.5
91.5
0.0
23:26.5
92.2
15:35.1
97.5
281.202
58 73 D Okeanos Ami, Merel Jeanne l’ 1x
17:53.6
100.9
0.0
26:21.3
84.4
15:52.7
95.7
280.951
59 75 D Proteus Duker, Alyanne 1x
20:36.6
92.2
09:15.4
92.8
0.0
15:54.7
95.5
280.485
60 35 HV D Aeneas Ohlert, Peter 1x
0.0
09:06.8
93.5
23:39.1
91.6
16:18.1
93.2
278.291
61 87 DV C Alkmaarsche Smit, Danielle 2-
0.0
08:47.6
95.2
25:46.6
85.9
15:46.0
14:56.7
96.4
277.469
62 33 HV A Willem III Koops, Jasper 1x
19:49.2
94.7
0.0
22:32.3
94.6
17:22.3
86.7
276.051
63 86 DV B Alkmaarsche Braak, Suzanne 2-
20:54.2
91.3
09:28.9
91.6
24:02.5
90.6
16:33.3
15:41.5
91.6
274.498
64 99 DV C Aeneas Ohlert, Baerbel 1x
0.0
08:42.9
95.6
22:55.6
93.6
18:46.6
78.2
267.368
65 105 DV C Nautilus Inoue, Chiaru 1x
22:35.7
85.9
0.0
23:35.8
91.8
17:05.8
88.4
266.020
66 50 HV E Ruyter Walch, Jan 1x
23:33.0
82.8
09:40.9
90.5
0.0
18:12.1
81.7
255.078
67 85 DV A Alkmaarsche Pol, Dorien van de 2-
21:35.3
89.1
0.0
30:35.5
73.0
16:33.3
15:41.5
91.6
253.692
68 12 H Skoll Vellenga, Matthijs 1x
15:58.3
107.0
07:01.7
104.3
18:04.1
106.6
0.0
213.627
69 1 H Skadi Steenman, Mitchel 1x
0.0
0.0
0.0
0.0
0.000
70 4 H Gyas Blink, Rogier 1x
0.0
0.0
0.0
0.0
0.000
71 70 D Skadi Sigmond, Rianne 1x
0.0
0.0
0.0
0.0
0.000
72 104 DV A Amstel Seemann, Ingar 1x
0.0
0.0
0.0
0.0
0.000

Jeugd 2014

# St.
nr.
Cat. Ploegnaam Deelnemer R Wielrennen Schaatsen Hardlopen Roeien Totaal
Punten
1 110 HJ16 Ruyter Santen, Friso 1x
07:59.1
110.0
04:21.2
90.0
06:26.3
110.0
0.0
220.000
2 115 M16 Ruyter Dok, Inger van 1x
0.0
03:56.2
110.0
07:20.9
100.0
0.0
210.000
3 116 M16 Zwolsche Gerdes, Isabel 1x
08:59.3
90.0
0.0
09:16.2
78.9
0.0
168.883

PVP 2013 Einduitslag

PVP 2013 Einduitslag published on
Paul Veenemansprijs
Excel-versie downloaden PDF-versie downloaden

Paul Veenemansprijs 2013

# St.
nr.
Cat. Ploegnaam Deelnemer R Wielrennen Schaatsen Hardlopen Roeien Totaal
Punten
1 1 H Skadi 1 Steenman, Mitchel 1x
15:12.0
109.5
06:42.1
110.0
0.0
13:30.5
110.0
329.534
2 6 H Skadi 2 Rom Colthoff, Pieter 2-
15:03.2
110.0
08:55.6
100.0
16:32.3
108.6
14:31.3
13:45.9
105.1
323.697
3 28 HV C Beatrix 1 Egelmeers, Gerard 1x
15:56.9
107.2
0.0
17:02.8
107.7
14:08.1
106.9
321.752
4 5 H Vidar Dijkstra, Sjoerd 1x
16:34.7
105.2
0.0
16:58.3
107.8
13:49.1
108.5
321.442
5 36 HV A Beatrix 7 Vaes, Youri 1x
15:46.2
107.7
0.0
18:10.1
105.5
14:22.6
105.8
318.956
6 25 HV D Poseidon Gans, Jan Frits de 1x
15:10.8
109.6
07:31.7
106.3
0.0
15:07.8
102.1
317.973
7 18 HV C Ruyter 1 Dok, Cees van 2-
16:17.7
106.1
07:23.4
106.9
0.0
14:43.7
13:57.7
104.0
317.005
8 8 H Okeanos 1 Veling, Martijn 2-
15:22.0
109.0
08:00.6
104.1
18:05.8
105.6
15:10.7
14:23.2
101.8
316.463
9 27 HV B Alkmaarsche 1 Al, Frank 1x
16:48.3
104.4
0.0
18:36.3
104.6
14:22.4
105.8
314.834
10 51 J 18 Hemus 1 Kanters, Stijn 1x
16:18.8
106.0
07:57.5
104.4
19:11.8
103.5
14:41.6
104.2
314.564
11 26 HV C ARC Nieuwenhuis, Bas 1x
16:25.2
105.7
07:35.7
106.0
0.0
15:05.6
102.3
313.905
12 7 H Maas Schouten, Jaap 2-
16:44.9
104.6
0.0
18:55.5
104.0
14:31.3
13:45.9
105.1
313.667
13 4 H Dordrechtsche 1 Matten, Sander van der 1x
15:59.8
107.0
08:36.7
101.4
0.0
14:29.5
105.2
313.625
14 29 HV A Gyas Kuip, Bram 1x
16:55.1
104.1
08:36.9
101.4
15:50.5
110.0
15:39.8
99.5
313.554
15 9 H Okeanos 2 Goossens, Aart 2-
16:41.8
104.8
0.0
17:49.1
106.2
15:10.7
14:23.2
101.8
312.779
16 58 J 16 Hemus 2 Brussel, Ben van 1x
17:52.2
101.1
07:35.8
106.0
0.0
15:12.6
101.7
308.721
17 16 HV C Hemus Ziengs, Jantinus 2-
17:17.1
102.9
0.0
19:04.0
103.7
15:14.5
14:26.8
101.5
308.171
18 3 H Dordrechtsche 2 Meuzelaar, Johan 1x
0.0
08:27.0
102.1
18:49.7
104.2
15:14.1
101.6
307.903
19 17 HV D Daventria 2 Meijer, Hans 2-
18:00.6
100.6
07:40.8
105.6
0.0
15:14.5
14:26.8
101.5
307.747
20 31 HV B Willem III 2 Klompmaker, Ruben 1x
18:06.0
100.3
0.0
18:01.5
105.8
15:30.3
100.3
306.327
21 74 D Skadi Sigmund, Rianne 1x
17:45.0
101.4
0.0
18:44.2
104.4
15:28.1
100.4
306.229
22 54 J 18 Beatrix 4 Buise, Thomas 1x
17:59.1
100.7
0.0
19:41.2
102.5
15:01.1
102.6
305.831
23 65 D Thêta 1 Scheenaard, Lisa 1x
17:59.3
100.7
0.0
20:52.7
100.2
14:34.3
104.8
305.682
24 67 D Thêta 2 Dekker, Rianne 1x
17:48.7
101.2
0.0
19:41.7
102.5
15:18.9
101.2
304.917
25 32 HV A Hertog 2 Desmense, Yorick 1x
17:26.7
102.4
08:39.4
101.2
21:22.8
99.2
15:19.7
101.1
304.738
26 13 HV D Ruyter 5 Onderdelinden, Eric 2-
16:57.3
104.0
08:10.9
103.3
0.0
16:06.2
15:15.8
97.3
304.638
27 2 H Thêta Jansen, Mattijs 1x
18:18.5
99.7
0.0
20:12.3
101.5
14:52.2
103.4
304.524
28 19 HV A Ruyter 2 Röling, Jan 2-
18:30.8
99.0
0.0
21:08.9
99.7
14:43.7
13:57.7
104.0
302.723
29 15 HV B Ruyter 3 Verwijs, Mark 2-
17:10.7
103.2
08:35.2
101.5
0.0
15:58.8
15:08.8
97.9
302.710
30 12 HV B Ruyter 6 Tolenaars, Jacco 2-
17:05.4
103.5
0.0
20:26.2
101.1
16:06.2
15:15.8
97.3
301.918
31 55 J 18 Zwolsche Boom, Lars van den 1x
18:22.1
99.5
09:16.9
98.4
0.0
15:11.7
101.8
299.638
32 40 HV D Beatrix 4 Hovener, Martien 1x
17:59.8
100.6
0.0
20:12.4
101.5
16:05.7
97.4
299.534
33 35 HV B Nautilus Harrewijne, Jeroen 1x
17:44.8
101.4
0.0
21:36.4
98.8
15:56.6
98.1
298.336
34 34 HV C RIC 2 Steen, Roel van der 1x
18:53.9
97.8
0.0
20:48.1
100.3
15:33.4
100.0
298.136
35 37 HV A RIC 1 Degenkamp, Niels 1x
18:24.7
99.3
0.0
20:04.1
101.8
16:20.0
96.2
297.313
36 14 HV D Ruyter 4 Santen, Jorg 2-
17:46.6
101.3
09:29.9
97.4
0.0
15:58.8
15:08.8
97.9
296.712
37 52 J 18 Beatrix 1 Vuurberg, Sibren 1x
18:15.0
99.8
0.0
21:24.8
99.2
16:21.3
96.1
295.103
38 88 DV A Beatrix 5 Pluijmert, Marieke 1x
18:42.0
98.4
0.0
20:18.2
101.3
16:39.5
94.6
294.353
39 50 J 18 Hertog 2 Beek, Peter van der 1x
18:40.0
98.5
0.0
23:45.2
94.6
15:22.1
100.9
294.042
40 66 D Euros Groot Koerkamp, Maureen 1x
18:16.7
99.8
0.0
21:52.9
98.2
16:25.4
95.8
293.768
41 38 HV C Beatrix 5 Knaap, Duuk van der 1x
18:09.1
100.2
09:29.8
97.4
0.0
16:20.6
96.2
293.754
42 93 DV A De Hoop Horst, Jannemieke ter 1x
18:43.9
98.3
10:19.9
93.7
21:04.9
99.8
16:31.8
95.2
293.364
43 53 J 18 Hemus 3 Vries, Rens de 1x
0.0
11:19.1
89.3
19:26.7
103.0
15:21.6
101.0
293.202
44 84 DV C Beatrix 1 Meijer, Elien 1x
18:50.7
98.0
0.0
21:55.4
98.2
16:09.3
97.1
293.196
45 86 DV C RIC Wolffenbuttel, Marit 1x
18:07.7
100.2
08:50.7
100.4
0.0
17:04.4
92.6
293.193
46 59 J 16 Beatrix 2 Overes, Frank 1x
19:20.8
96.4
0.0
21:32.5
98.9
16:01.2
97.7
293.004
47 33 HV C Hertog 1 Herpen, Jan-Willem van 1x
18:43.5
98.3
0.0
21:38.9
98.7
16:24.7
95.8
292.860
48 44 HV F Daventria 1 Kluijfhout, Hans 1x
19:01.5
97.4
0.0
20:48.5
100.3
16:36.3
94.9
292.603
49 41 HV A Willem III Koops, Jasper 1x
18:52.1
97.9
0.0
20:49.1
100.3
17:06.0
92.5
290.659
50 43 HV F Alkmaarsche 2 Boom, Jos 1x
19:08.2
97.0
08:41.8
101.0
0.0
17:31.3
90.4
288.467
51 85 DV D Alkmaarsche 1 Russell-van der Zee, Anneloes 1x
19:44.4
95.1
09:14.6
98.6
0.0
16:46.1
94.1
287.771
52 68 D Thêta 3 Ditshuizen, Lotte van 1x
20:20.2
93.2
0.0
24:08.0
93.9
15:25.1
100.7
287.761
53 83 DV B Hertog Vries, Rinske de 1x
19:37.7
95.5
0.0
23:02.2
96.0
16:27.5
95.6
287.060
54 69 D Saurus 1 Verholt, Marloes 1x
18:55.9
97.7
0.0
23:12.2
95.7
16:60.0
93.0
286.305
55 89 DV A Beatrix 2 Droog, Lieke 1x
20:59.2
91.1
0.0
22:28.2
97.1
16:12.8
96.8
285.043
56 91 DV C Viking Jong, Heleen de 1x
20:14.3
93.5
0.0
22:48.6
96.4
16:51.1
93.7
283.643
57 70 D Thêta 4 Borneman, Merlijn 1x
19:33.5
95.7
10:20.2
93.7
0.0
16:44.4
94.2
283.573
58 57 J 16 Hertog 1 Geschiere, Leander 1x
20:29.5
92.7
0.0
24:07.3
93.9
16:27.3
95.6
282.222
59 71 D Saurus 2 Duker, Janneke 1x
19:08.7
97.0
10:04.4
94.8
0.0
17:33.7
90.2
282.058
60 42 HV D Beatrix 3 Govers, Corné 1x
18:45.0
98.3
0.0
27:35.3
87.1
16:24.3
95.9
281.253
61 72 D Thêta 5 Meijer, Irma 1x
21:12.7
90.4
0.0
24:36.6
92.9
15:59.6
97.9
281.238
62 39 HV D Aeneas Ohlert, Peter 1x
0.0
10:17.1
93.9
23:55.9
94.3
17:01.5
92.8
280.982
63 87 DV A Laak Houdé, Muriël 1x
18:30.0
99.0
10:37.9
92.3
22:08.5
97.7
18:48.0
84.2
280.955
64 77 DV C Ruyter 2 Boer, Anne Marie de 2-
19:47.4
95.0
09:44.4
96.3
0.0
17:53.9
16:57.9
88.6
279.864
65 90 DV B Alkmaarsche 2 Poorter, Threski 1x
0.0
12:31.3
83.8
22:49.0
96.4
17:06.2
92.4
272.717
66 76 DV A Ruyter 1 Brouwer, Annemarie 2-
21:21.0
90.0
0.0
25:51.7
90.5
17:53.9
16:57.9
88.6
269.062
67 92 DV C Aeneas Ohlert, Baerbel 1x
0.0
10:31.1
92.8
23:32.1
95.0
19:56.2
78.6
266.491
68 95 M 18 Beatrix 2 Bergen, Saskia van 1x
22:09.5
87.4
0.0
26:23.9
89.5
18:02.9
87.8
264.720
69 56 J 16 Beatrix 3 Hoogeveen, Thomas 1x
20:45.7
91.9
17:00.6
63.7
0.0
16:28.5
95.5
251.051
70 79 DV C Beatrix 4 Kamphuis, Alie 2-
0.0
09:44.7
96.3
24:28.1
93.2
0.0
189.533
71 73 D Thêta 6 Haan, Stella de 1x
0.0
16:25.1
66.3
25:59.9
90.2
0.0
156.563
72 30 HV A Beatrix 2 Lievens, Floris 1x
0.0
0.0
0.0
0.0
0.000
73 78 DV B Beatrix 3 Peters, Inge 2-
0.0
0.0
0.0
0.0
0.000

PVP 2012 Einduitslag

PVP 2012 Einduitslag published on
Paul Veenemansprijs
Excel-versie downloaden PDF-versie downloaden

Paul Veenemansprijs 2012

# Start
nr.
Cat. Ploegnaam Deelnemer R Wielrennen Schaatsen Hardlopen Roeien Totaal
Punten
1 16 H Skadi 1 Mitchel Steenman 2-
14:29.2
108.1
06:15.8
110.0
0.0
11:19.8
10:44.4
110.0
328.072
2 17 H Gyas 15 Rogier Blink 2-
14:04.9
109.5
0.0
18:43.1
105.1
11:19.8
10:44.4
110.0
324.565
3 5 H Skøll Matthijs Vellenga 2-
14:11.5
109.1
07:28.3
104.0
18:29.3
105.7
11:28.1
10:52.2
109.3
324.055
4 4 H Proteus Arnoud Greidanus 2-
15:45.9
103.5
07:19.1
104.7
17:06.7
109.2
11:19.9
10:44.5
110.0
323.930
5 15 H Skadi 2 Pieter Rom Colthoff 1x
13:56.6
110.0
0.0
18:00.6
106.9
12:16.8
105.1
321.946
6 3 H Gyas 17 Joris Pijs 2-
15:14.5
105.4
0.0
18:27.1
105.7
11:19.9
10:44.5
110.0
321.129
7 35 H Euros Erik Dietrich 1x
14:04.6
109.5
07:02.0
106.2
0.0
12:21.5
104.7
320.334
8 18 H Okeanos 2 Jan Erik Freund 1x
15:17.6
105.2
0.0
17:25.4
108.4
12:11.0
105.6
319.175
9 2 H Gyas 27 Ben van Oeveren 2-
14:24.1
108.4
06:33.4
108.5
16:48.3
110.0
13:08.8
12:27.7
100.5
319.083
10 75 V A Hunze 5 Taco de Jong 1x
14:16.9
108.8
0.0
17:59.3
106.9
12:39.4
103.1
318.841
11 53 V D Poseidon Jan Frits de Gans 1x
14:20.7
108.6
07:05.4
105.9
0.0
12:58.0
101.5
315.933
12 72 V A Viking 1 Mark Kauw 1x
15:04.0
106.0
07:36.9
103.3
17:51.1
107.3
12:49.0
102.3
315.577
13 6 H Aegir Menno van Blitterswijk 2-
DNF
08:29.7
98.9
18:08.5
106.5
11:28.1
10:52.2
109.3
314.688
14 55 V A Hunze 2 Ido Groenveld 1x
15:47.0
103.5
0.0
18:33.8
105.5
12:10.4
105.6
314.543
15 36 H Okeanos 1 Peter Tjeerdsma 1x
16:16.4
101.7
0.0
17:29.9
108.2
12:28.7
104.0
313.969
16 81 J18 RIC Stijn Karst 1x
0.0
07:07.3
105.7
19:03.2
104.2
12:30.6
103.9
313.767
17 71 V C Wetterwille 2 Huub Bots 1x
16:11.4
102.0
0.0
17:50.4
107.3
12:34.8
103.5
312.853
18 8 H Gyas 24 Sybolt Okke de Vries 2-
16:01.0
102.6
0.0
18:55.2
104.5
12:10.9
11:32.8
105.6
312.749
19 60 V B ARC Bas Nieuwenhuis 1x
15:40.4
103.9
07:05.6
105.9
0.0
12:51.8
102.0
311.741
20 1 H Gyas 2 Frank Janssen 2-
15:42.3
103.7
08:50.4
97.1
17:53.0
107.2
13:08.8
12:27.7
100.5
311.511
21 56 V C Ruyter 5 Cees van Dok 1x
15:21.4
105.0
06:49.8
107.2
0.0
13:29.4
98.8
310.918
22 54 V B Alkmaarsche Frank Al 1x
15:37.7
104.0
0.0
19:56.5
101.9
12:18.1
104.9
310.863
23 30 H Okeanos 3 Martijn Veling 1x
15:08.7
105.7
08:34.4
98.5
19:45.5
102.4
12:44.2
102.7
310.788
24 33 H Gyas 14 Joost Kuiper 1x
16:44.2
100.1
0.0
19:22.6
103.4
12:05.4
106.0
309.492
25 66 V C Hunze 4 Marten Imelman 1x
16:39.1
100.4
07:18.5
104.8
0.0
12:27.7
104.1
309.286
26 45 V A Aengwirden 1 Alex Wiersma 2-
16:02.2
102.6
06:58.2
106.5
0.0
13:22.3
12:40.5
99.4
308.420
27 20 H Gyas 13 Jelle Vos 1x
16:11.5
102.0
0.0
20:40.5
100.0
12:07.9
105.8
307.854
28 10 H Gyas 20 Bouke Lubach 2-
0.0
08:09.7
100.5
18:28.0
105.7
13:11.5
12:30.2
100.3
306.545
29 39 V B Salland 2 Marthijs Wegdam 1x
14:05.8
109.5
06:44.9
107.6
0.0
15:16.3
89.5
306.525
30 27 H Gyas 9 Ruud Pepping 1x
16:27.7
101.1
08:02.3
101.1
0.0
12:33.2
103.6
305.838
31 79 V B Zwolsche 2 Rinze Krol 1x
15:31.9
104.4
0.0
21:15.8
98.5
12:44.0
102.7
305.545
32 84 J18 Hunze 4 Luuk Adema 1x
16:20.8
101.5
0.0
20:35.8
100.2
12:41.0
103.0
304.636
33 77 V C Hunze 1 Willem Larmoyeur 1x
16:45.7
100.0
0.0
19:45.7
102.4
12:49.2
102.2
304.610
34 42 H Gyas 23 Rutger de Vries 1x
16:34.7
100.7
09:39.9
93.0
18:55.9
104.5
13:21.8
99.4
304.577
35 22 H Gyas 4 Thijs van der Woerdt 1x
0.0
08:22.2
99.5
19:36.7
102.7
12:57.8
101.5
303.731
36 74 V C Hemus Jantinus Ziengs 1x
16:42.2
100.2
0.0
20:08.3
101.4
12:54.1
101.8
303.418
37 7 H Gyas 22 Nanne Sluis 2-
15:16.7
105.3
09:45.7
92.5
0.0
12:10.9
11:32.8
105.6
303.365
38 49 V D Ruyter 2 Eric Onderdelinden 2-
16:29.1
101.0
07:51.9
102.0
0.0
13:15.6
12:34.1
100.0
302.945
39 58 V B Willem III Ruben Klompmaker 1x
16:32.1
100.8
0.0
19:57.8
101.8
13:14.7
100.0
302.681
40 87 J18 Hunze 1 Melvin Twellaar 1x
17:15.5
98.2
0.0
21:07.0
98.9
12:14.4
105.3
302.364
41 69 V A Hunze 3 Ingo Bos 1x
16:45.7
100.0
06:16.6
109.9
20:04.3
101.6
15:02.0
90.7
302.224
42 25 H Gyas 8 Geert Hemminga 1x
16:31.4
100.8
09:06.4
95.8
0.0
12:10.9
105.6
302.218
43 47 V B Ruyter 4 Mark Verwijs 2-
17:01.4
99.1
07:52.9
101.9
0.0
13:23.6
12:41.7
99.3
300.257
44 32 H Gyas 7 Jorrit Kortink 2-
16:29.3
101.0
0.0
21:34.3
97.7
13:11.5
12:30.2
100.3
298.972
45 48 V C Ruyter 3 Jorg Santen 2-
17:02.1
99.0
08:26.1
99.2
0.0
13:23.6
12:41.7
99.3
297.452
46 70 V A Hertog 1 Yorick Desmense 1x
16:51.5
99.7
08:04.4
101.0
0.0
13:57.0
96.4
296.987
47 50 V B Ruyter 1 Jacco Tolenaars 2-
16:53.8
99.5
0.0
21:40.8
97.4
13:15.6
12:34.1
100.0
296.886
48 46 V C Aengwirden 2 Jelmer Rouwé 2-
16:29.0
101.0
09:00.0
96.3
0.0
13:22.3
12:40.5
99.4
296.698
49 64 V B Hertog 2 Jan-Willem van Herpen 1x
17:26.6
97.6
0.0
20:44.2
99.8
13:28.9
98.8
296.228
50 38 H Gyas 6 Robbert van der Mijn 1x
17:44.7
96.5
0.0
20:34.1
100.3
13:25.8
99.1
295.862
51 26 H Gyas 21 Tim van de Vendel 1x
17:52.2
96.1
0.0
22:04.8
96.4
12:37.7
103.2
295.684
52 63 V B Hunze 6 Jan Jaap Feddema 1x
17:00.2
99.1
0.0
21:27.1
98.0
13:35.2
98.3
295.396
53 108 DV C RIC 1 Caroline Ligthart 1x
16:40.3
100.3
08:45.5
97.5
0.0
13:47.2
97.2
295.079
54 101 DV A Zwolsche 1 Maartje van Reedt Dortland 1x
18:12.8
94.8
0.0
19:30.8
103.0
13:55.8
96.5
294.324
55 88 J18 Neptunus Damion Eigenberg 1x
17:17.7
98.1
0.0
23:22.4
93.0
12:46.1
102.5
293.654
56 96 D Gyas 2 Sophie Souwer 1x
17:27.6
97.5
0.0
23:28.2
92.8
12:43.8
102.7
293.018
57 62 V A Nautilus 2 Tjeerd Meester 1x
17:01.0
99.1
0.0
22:42.6
94.7
13:27.4
98.9
292.773
58 19 H Gyas 11 Jens Rasmussen 1x
16:48.1
99.9
09:55.8
91.7
0.0
13:08.2
100.6
292.149
59 73 V B Nautilus 1 Maarten van der Velde 1x
0.0
08:52.2
97.0
21:14.9
98.5
13:55.0
96.5
292.044
60 102 DV C RIC 2 Marit Wolffenbuttel 1x
17:23.4
97.8
07:53.6
101.9
0.0
14:45.0
92.2
291.837
61 68 V A Laak Olaf Licht 1x
16:53.5
99.5
0.0
23:31.6
92.6
13:19.7
99.6
291.774
62 76 V C RIC Roel van der Steen 1x
17:20.7
97.9
0.0
22:44.3
94.7
13:24.7
99.2
291.769
63 109 DV B Hunze 1 Janneke Bosch 1x
17:00.9
99.1
0.0
22:45.6
94.6
13:44.6
97.4
291.158
64 24 H Gyas 25 Klaes Wester 1x
18:24.4
94.2
0.0
19:46.3
102.3
14:21.3
94.3
290.759
65 93 D Okeanos Kristel Kooij 1x
17:29.4
97.4
11:53.1
81.9
23:10.1
93.6
13:20.4
99.5
290.517
66 83 J18 Hunze 2 Carsten Helmich 1x
18:02.1
95.5
0.0
23:53.6
91.7
12:41.3
102.9
290.101
67 67 V B Nautilus 3 Jeroen Harrewijne 1x
16:30.3
100.9
0.0
23:15.5
93.3
14:15.0
94.8
289.043
68 31 H Gyas 1 Montyn Stoffels 1x
18:21.8
94.3
0.0
20:55.1
99.4
14:10.3
95.2
288.904
69 85 J18 Gyas Joris Admiraal 1x
16:38.1
100.4
09:40.4
93.0
0.0
14:12.5
95.0
288.445
70 86 J18 Hunze 3 Wouter de Boer 1x
18:45.9
92.9
0.0
21:23.7
98.1
13:46.4
97.3
288.320
71 95 D Gyas 6 Sela Bekker 1x
18:10.1
95.0
0.0
21:26.7
98.0
14:20.8
94.3
287.324
72 103 DV D Alkmaarsche 2 Anneloes Russell-van der Zee 1x
18:30.6
93.8
08:45.9
97.5
0.0
14:09.5
95.3
286.589
73 106 DV A Hertog Rinske de Vries 1x
18:36.8
93.4
0.0
23:07.1
93.7
13:27.7
98.9
286.027
74 94 D Gyas 4 Emma van der Harst 1x
18:39.6
93.3
0.0
21:55.5
96.8
14:04.5
95.7
285.753
75 40 H Gyas 3 Willem Scholte 1x
18:40.0
93.2
0.0
24:28.9
90.2
13:02.3
101.1
284.518
76 110 DV A Hunze 2 Wietske Aalders 1x
18:33.5
93.6
0.0
22:28.3
95.4
14:12.8
95.0
283.981
77 34 H Willem III Jasper Koops 1x
19:32.3
90.1
0.0
20:49.8
99.6
14:24.3
94.0
283.749
78 61 V C Wetterwille 1 Jehannes de Boer 1x
19:47.0
89.3
08:38.6
98.1
0.0
14:02.5
95.9
283.285
79 104 DV D Zwolsche 2 Mariska Mulder 1x
18:42.9
93.1
0.0
22:38.5
94.9
14:37.7
92.8
280.826
80 107 DV A Hunze 3 Noortje Festen 1x
18:15.8
94.7
0.0
25:18.8
88.0
13:59.4
96.2
278.847
81 105 DV B Alkmaarsche 1 Suzanne Braak 1x
18:50.6
92.6
09:48.0
92.3
23:38.9
92.3
14:46.5
92.1
277.028
82 78 V D Hoop Henk Sillem 1x
19:36.6
89.9
11:26.8
84.1
0.0
14:26.6
93.8
267.811
83 97 D Neptunus Anne-Men Huyzer 1x
19:46.5
89.3
12:12.3
80.3
30:06.2
75.6
15:00.6
90.9
260.490
84 37 V A Salland 1 Helmer Lodder 1x
17:51.0
96.1
0.0
0.0
13:15.6
100.0
0.000
85 57 V D Zwolsche 1 Jan Horst 1x
16:27.7
101.1
0.0
DNS
DNS
0.000
86 80 V D Gyas Gerrit de Jong 1x
16:33.6
100.7
0.0
21:31.0
97.8
DNS
0.000
87 82 J18 Hoop Albert Sillem 1x
16:47.2
99.9
0.0
DNF
15:24.6
88.8
0.000
88 91 D Gyas 5 Marloes Plieger 1x
18:18.0
94.5
0.0
DNF
23:13.6
48.1
0.000
89 100 DV D Gyas Coby Tuinstra 2-
21:52.2
81.9
0.0
DNF
0.0
0.000
90 23 H Gyas 12 Alexander Martini 1x
0.0
DNS
0.0
0.0
0.000
91 28 H Gyas 5 Marinus Kiep 1x
17:06.5
98.8
08:49.3
97.2
0.0
0.0
0.000
92 90 D Gyas 3 Nienke Tuinstra 2-
19:06.5
91.7
0.0
DNF
0.0
0.000

PVP 2011 Einduitslag

PVP 2011 Einduitslag published on
PVP 2011
Excel-versie downloaden PDF-versie downloaden

Paul Veenemans Prijs 2011

Dit zijn gecorrigeerde uitslagen.

Paul Veenemansprijs 2011

# Start
nr.
Cat. Ploegnaam Deelnemer R Wielrennen Schaatsen Hardlopen Roeien Totaal
Punten
1 5 H Nereus 1 Beekman, Aron 1x
15:47.9
110.0
06:05.9
107.8
17:07.1
109.5
13:26.6
109.9
329.465
9 6 H Gyas 3 Kuip, Bram 1x
17:54.6
102.6
0.0
16:56.1
110.0
14:22.8
103.9
316.572
3 7 H Okeanos Rottier, Mark 1x
17:15.5
104.9
05:50.2
109.9
0.0
13:50.1
107.4
322.296
6 8 H Aegir Sinkeler, Anne Richard 1x
0.0
05:49.9
110.0
18:53.4
104.8
14:27.6
103.4
318.223
7 9 H Pampus Sprang, Niki van 1x
17:49.1
102.9
0.0
18:35.9
105.6
13:33.9
109.2
317.697
46 10 H Gyas 1 Hoogerheide, Alexander 1x
20:20.8
94.1
07:37.9
95.1
0.0
15:12.0
98.7
287.915
51 11 H ZZV Dam, Karsten van 1x
20:36.2
93.2
0.0
23:40.6
92.1
15:01.8
99.8
285.058
16 12 H Nereus 2 Besamusca, Kenneth 1x

19:06.0

incl. 15s

98.5
0.0
18:26.9
106.0
13:51.1
107.3
311.771
26 14 H RIC 1 Zee, Adriaan van der 1x
0.0
06:52.4
101.4
21:10.2
98.7
14:03.5
106.0
306.131
35 15 H Asopos Janson, Joost 1x
18:39.6
100.0
0.0
20:28.8
100.6
15:29.2
96.9
297.431
18 16 H Proteus Leenstra, Sytse 1x
16:28.1
107.7
0.0
18:50.8
104.9
15:28.0
97.0
309.570
24 17 H Gyas 2 Janssen, Frank 1x
18:43.4
99.8
0.0
19:27.2
103.3
14:21.2
104.1
307.204
19 18 H Nereus 4 Kroese, Lars 1x
19:21.3
97.6
07:37.1
95.2
17:38.2
108.1
14:27.1
103.5
309.199
21 20 H Skøll Kortlever, Tim 1x
18:30.3
100.5
0.0
19:53.2
102.1
14:00.5
106.3
309.018
53 22 H RIC 2 Aurich, Martijn van 1x
20:35.8
93.2
0.0
23:58.4
91.3
15:23.1
97.5
282.029
39 26 V C Ruyter 1 Santen, Jorg 2-
18:50.2
99.4
07:40.6
94.7
0.0
14:52.8
14:06.2
100.8
294.869
32 27 V B Ruyter 2 Verwijs, Mark 2-
18:17.0
101.3
07:15.6
98.2
0.0
14:52.8
14:06.2
100.8
300.248
13 28 V A DDS 3 Bos, Steffan 2-
17:14.6
104.9
0.0
19:15.1
103.8
14:06.0
13:21.9
105.7
314.537
8 29 V B Tromp 1 Altorf, Bas 2-
18:07.6
101.9
0.0
17:11.1
109.3
14:06.0
13:21.9
105.7
316.951
50 30 V B Tromp 2 Tukker, Bart 2-
19:42.4
96.3
08:56.0
84.3
25:11.3
88.0
14:39.0
13:53.2
102.2
286.606
34 31 V A Tromp 3 Velde, Cees van der 2-
18:27.4
100.7
0.0
22:36.9
94.9
14:39.0
13:53.2
102.2
297.818
45 32 V B Willem III 5 Hoffschult, Paul 2-
19:02.6
98.7
0.0
23:32.9
92.4
15:15.8
14:28.0
98.3
289.364
31 33 V A Willem III 4 Mulder, Harm 2-
17:24.8
104.4
0.0
21:32.0
97.8
15:15.8
14:28.0
98.3
300.425
4 36 V D Poseidon Gans, Jan Frits de 1x
15:51.2
109.8
06:24.8
105.2
0.0
14:04.4
105.9
320.900
14 37 V C Ruyter 3 Dok, Cees van 1x
16:53.8
106.2
06:22.0
105.6
0.0
14:41.5
102.0
313.698
36 38 V C DDS 2 Thieme, Bernhard 1x
18:05.7
102.0
07:06.0
99.5
0.0
15:56.0
94.0
295.470
49 39 V D Leythe Wouden, Ton van der 1x
20:52.3
92.3
0.0
21:04.0
99.0
15:36.0
96.1
287.424
11 40 V B Alkmaarsche Al, Frank 1x
17:19.1
104.7
0.0
20:08.8
101.5
13:37.7
108.8
314.919
29 41 V D Hoop Göbel, Frans 1x
16:47.4
106.5
08:35.0
87.2
0.0
13:26.2
110.0
303.771
5 42 V B DDS 1 Zijlstra, Jappe 1x
16:52.3
106.3
0.0
18:56.0
104.7
13:44.4
108.1
318.986
22 43 V B Rijnland 2 Enden, Roland van den 1x
18:32.0
100.4
06:52.5
101.4
0.0
13:59.6
106.4
308.232
23 44 V D Willem III 1 Dunning, Jan Kees 1x

18:30.2

incl. 15s

100.5
0.0
19:29.2
103.2
14:19.3
104.3
308.087
25 45 V C Rijnland 1 Sabel, Jan Cees 1x
17:56.0
102.5
0.0
20:26.2
100.7
14:28.6
103.3
306.565
2 46 V A DDS 4 Stoel, Fokke 1x
16:42.2
106.8
05:49.8
110.0
19:35.7
102.9
13:51.1
107.3
324.179
17 47 V A Aengwirden Wiersma, Alex 1x
17:38.7
103.5
06:31.4
104.3
0.0
14:42.4
101.9
309.679
33 48 V B Willem III 7 Klompmaker, Ruben 1x
18:06.2
101.9
0.0
20:41.8
100.0
15:20.9
97.7
299.686
38 49 V B ZZV Dessauvagie, Eelco 1x
19:39.7
96.5
0.0
20:08.3
101.5
15:28.9
96.9
294.879
15 50 V C Willem III 2 Vos, Frans de 1x
17:18.3
104.7
0.0
19:20.3
103.6
14:10.9
105.2
313.563
61 51 V E Amstel Griffioen, Arie 1x
23:33.0
82.9
07:25.7
96.8
24:43.7
89.3
17:27.9
84.2
270.241
20 52 V D Zwolsche Horst, Jan 1x
16:39.3
107.0
06:59.5
100.4
20:08.7
101.5
14:53.3
100.7
309.161
42 53 V D Willem III 6 Zuurbier, Jan 1x
18:49.0
99.5
0.0
20:41.7
100.0
16:30.9
90.3
289.724
28 55 V A Willem III 3 Kliphuis, Ynze 1x
0.0
06:52.7
101.3
19:13.2
103.9
14:59.8
100.0
305.253
12 56 V A Hunze 2 Groenveld, Ido 1x
17:11.9
105.1
0.0
18:57.2
104.6
14:11.9
105.1
314.862
37 57 V D Ruyter 4 Onderdelinden, Eric 1x
18:38.3
100.1
07:23.5
97.1
0.0
15:21.0
97.7
294.901
10 66 J18 RIC 1 Karst, Stijn 1x
0.0
06:12.1
106.9
19:42.8
102.6
13:54.8
106.9
316.488
48 68 J18 RIC 2 Moerman, Steven 1x
18:40.1
100.0
0.0
27:03.1
83.1
14:18.7
104.4
287.451
44 70 J18 Hoop 3 Croiset, Chaim 1x
19:26.4
97.3
0.0
21:19.2
98.3
15:57.6
93.8
289.443
62 75 D Phocas 2 Zandstra, Dorien 2-
20:23.9
93.9
0.0
24:04.7
91.0
17:32.7
16:37.9
83.7
268.595
63 76 D Phocas 1 Kuiken, Ageeth 2-
21:46.8
89.1
0.0
27:47.7
81.1
17:32.7
16:37.9
83.7
253.878
40 79 D Skøll Maas, Ellen 1x
20:15.5
94.4
0.0
22:11.8
96.0
14:32.1
103.0
293.380
41 80 D Nereus Vellinga, Nammy 1x
18:50.7
99.4
06:51.6
101.5
0.0
16:30.6
90.3
291.150
27 85 DV C Rijnland 1 Weide, Willeke van der 1x
17:27.9
104.2
06:34.7
103.8
0.0
15:25.1
97.3
305.289
52 86 DV D Alkmaarsche 1 Russell, Anneloes 1x
20:10.7
94.7
07:39.2
94.9
0.0
16:03.2
93.2
282.856
55 87 DV F Rijnland 2 Kempen, Noortje van 1x
20:38.5
93.1
0.0
23:03.1
93.7
16:18.3
91.6
278.430
65 89 DV B ZZV Geerts, Renate 1x
20:42.0
92.9
0.0
26:41.5
84.0
18:58.2
74.5
251.468
64 90 DV F Rijnland 3 Mooijman, Marijke 1x
22:54.2
85.2
0.0
26:25.1
84.8
17:36.5
83.3
253.213
43 91 DV A Zwolsche 1 Reedt Dortland, M. van 1x
20:26.9
93.8
0.0
19:57.2
102.0
15:56.8
93.9
289.638
30 92 DV A Hunze Jong, Helma de 1x
17:44.9
103.2
06:30.7
104.4
0.0
15:43.0
95.4
302.933
54 93 DV C Zwolsche 2 Mulder, Mariska 1x
20:16.6
94.3
0.0
22:08.7
96.1
16:36.2
89.7
280.195
66 94 DV B Viking 2 Driel, Meike van 1x
0.0
08:47.8
85.5
0.0
0.0
0.000
56 95 DV A Willem III Wirix, Margreet 1x
0.0
08:32.6
87.6
23:36.6
92.2
15:39.5
95.8
275.573
60 96 DV C Viking 1 Jong, Heleen de 1x
21:31.3
90.0
0.0
24:38.1
89.5
16:24.5
91.0
270.478
59 97 DV A Spaarne 1 Leeuwen, Willemijn van 1x
0.0
09:05.0
83.1
23:14.2
93.2
15:51.1
94.5
270.862
47 98 DV C RIC 2 Wolffenbuttel, Marit 1x
19:15.5
97.9
07:05.3
99.6
0.0
16:29.9
90.4
287.889
58 99 DV A Alkmaarsche 2 Braak, Suzanne 1x
20:41.8
92.9
08:31.9
87.7
23:16.0
93.2
17:21.4
84.9
270.919
57 100 DV C Spaarne 2 Schaap, Marjet 1x
21:24.7
90.4
0.0
23:40.4
92.1
16:38.2
89.5
271.954

* Bij het wielrennen 15 seconden tijdstraf wegens stayeren.

Lustrum Junioren 2011

# Start
nr.
Cat. Ploegnaam Deelnemer R Wielrennen Schaatsen Hardlopen Roeien Totaal
Punten
10 104 LJJ ZZV Haan, Jochem de 1x
20:50.7
99.3
0.0
26:36.7
90.2
16:41.7
88.9
278.468
3 105 LJJ RIC 2 Zeinstra, Senne 1x
19:11.4
105.5
0.0
21:18.0
104.4
15:21.6
100.9
310.695
6 106 LJJ Hoop 2 Eldonk, Max van 1x
21:30.2
96.9
0.0
23:02.4
99.7
15:10.6
102.5
299.130
8 107 LJJ Hoop 6 Berg, Aram van den 1x
20:23.3
101.0
0.0
22:03.4
102.3
16:14.5
93.0
296.373
5 108 LJJ Hoop 1 Snel, Lucas 1x
19:01.6
106.1
0.0
25:16.4
93.8
14:39.6
107.1
306.941
1 109 LJJ RIC 1 Moerman, Michiel 1x
17:57.9
110.0
0.0
20:57.6
105.3
14:20.3
110.0
325.274
2 110 LJJ Hoop 3 Sillem, Albert 1x
18:33.0
107.8
0.0
19:11.4
110.0
15:16.4
101.6
319.474
9 111 LJJ Hoop 4 Louwerse, Pieter 1x
22:14.7
94.2
0.0
22:55.5
100.0
15:49.9
96.7
290.845
4 112 LJJ Hoop 5 Loeffen, Floris 1x
20:31.1
100.6
0.0
20:51.3
105.6
14:58.4
104.3
310.429
7 113 LJJ RIC 3 Tilburg, Coen van 1x
20:48.9
99.4
0.0
22:56.7
100.0
15:33.3
99.1
298.558
12 116 LJM Spaarne 2 Haije, Beate 2-
21:05.7
98.4
0.0
25:40.2
92.7
17:46.3
16:50.7
79.3
270.449
11 117 LJM Spaarne 1 Padmos, Aniek 2-
21:36.3
96.5
0.0
24:28.4
95.9
17:46.3
16:50.7
79.3
271.759