Skip to content
Paul Veenemansprijs
Excel-versie downloaden PDF-versie downloaden

Paul Veenemansprijs 2015

# St.
nr.
Cat. Ploegnaam Deelnemer R Wielrennen Schaatsen Hardlopen Roeien Totaal
Punten
1 16 H Proteus 3 Greidanus, Arnoud 2-
14:01.2
102.5
06:27.8
109.5
19:56.9
107.6
15:53.8
15:04.1
108.0
325.070
2 8 H Vidar Dijkstra, Sjoerd 1x
13:23.2
104.6
0.0
19:01.7
110.0
15:41.7
108.8
323.410
3 1 H Skadi Rom Colthoff, Pieter 1x
12:16.8
108.5
06:39.1
108.0
19:14.0
109.5
16:36.9
105.0
322.972
4 43 HV A Euros 2 Dietrich, Erik 1x
12:42.3
107.0
06:46.0
107.0
0.0
16:22.6
106.0
320.039
5 2 H Dudok Veling, Martijn 1x
11:50.1
110.0
06:43.0
107.4
19:49.5
107.9
17:25.9
101.7
319.637
6 15 H Proteus 1 Dijk, Sander van 2-
14:30.5
100.8
08:14.5
94.9
19:46.7
108.0
15:53.8
15:04.1
108.0
316.749
7 60 J18 Hemus 1 Brussel, Ben van 1x
14:33.8
100.6
06:24.4
110.0
0.0
16:31.8
105.4
315.961
8 38 HV C ARC Nieuwenhuis, Bas 1x
12:35.0
107.4
06:58.2
105.4
0.0
17:12.2
102.7
315.434
9 44 HV A Dordrechtsche Matten, Sander van der 1x
12:32.3
107.6
07:27.8
101.3
0.0
16:15.0
106.5
315.394
10 35 HV B Daventria 1 Arnold, Johan 1x
13:48.0
103.2
0.0
19:59.8
107.5
16:44.2
104.5
315.217
11 19 H Nereus 2 Wullings, Bo 2-
13:29.2
104.3
0.0
22:47.2
100.1
15:23.5
14:35.3
110.0
314.424
12 6 H Proteus 2 Macquart, Aubin 1x
14:14.6
101.7
0.0
20:22.4
106.5
16:24.4
105.9
314.034
13 36 HV E Poseidon Gans, Jan Frits de 1x
12:39.5
107.2
06:55.0
105.8
0.0
17:40.5
100.7
313.702
14 18 H Nereus 1 Wolf, Ian de 2-
14:24.1
101.1
0.0
21:59.6
102.2
15:23.5
14:35.3
110.0
313.347
15 49 HV D Naarden 2 Wiemer, Jeroen 1x
DNF
06:48.9
106.6
22:03.1
102.1
16:58.4
103.6
312.287
16 37 HV B Alkmaarsche Al, Frank 1x
13:37.6
103.8
0.0
22:02.5
102.1
16:36.0
105.1
310.998
17 48 HV C Ruyter 3 Dok, Cees van 1x
12:56.2
106.2
06:54.0
105.9
0.0
18:14.5
98.4
310.580
18 3 H Gyas Kortink, Jorrit 1x
12:52.8
106.4
0.0
22:16.1
101.5
17:29.0
101.5
309.401
19 20 HV C Hemus Ziengs, Jantinus 2-
14:36.3
100.4
0.0
21:47.0
102.8
16:57.3
16:04.2
103.7
306.858
20 21 HV D Daventria 3 Meijer, Hans 2-
15:11.2
98.4
07:02.6
104.8
0.0
16:57.3
16:04.2
103.7
306.845
21 46 HV C Breda 3 Elmans, Leon 1x
14:48.4
99.7
0.0
20:22.0
106.5
17:53.0
99.9
306.119
22 70 D Thêta Scheenaard, Lisa 1x
13:02.9
105.8
0.0
24:55.5
94.5
16:29.8
105.5
305.847
23 4 H ARC Klungel, Dennis 1x
14:12.8
101.8
0.0
22:36.9
100.6
17:00.3
103.5
305.824
24 40 HV D Rijnland 2 Sabel, Jan Cees 1x
14:18.5
101.5
0.0
22:51.7
99.9
17:30.3
101.4
302.821
25 24 HV C Naarden 1 Vermeij, Dennis 2-
13:27.1
104.4
07:58.2
97.1
0.0
17:33.6
16:38.7
101.2
302.758
26 25 HV A Ank Engelbertink, Rutger 2-
14:33.1
100.6
0.0
22:39.0
100.5
17:33.6
16:38.7
101.2
302.314
27 63 J18 RIC Pals, Lars 1x
14:52.7
99.5
0.0
21:36.1
103.2
17:59.6
99.5
302.182
28 23 HV E Ruyter 2 Onderdelinden, Eric 2-
14:21.2
101.3
07:23.6
101.9
0.0
18:25.4
17:27.8
97.7
300.890
29 39 HV B Rijnland 1 Enden, Roland van den 1x
14:45.8
99.9
07:58.8
97.1
0.0
17:07.1
103.0
299.936
30 22 HV B Ruyter 1 Tolenaars, Jacco 2-
14:18.4
101.5
0.0
22:48.6
100.1
18:25.4
17:27.8
97.7
299.240
31 29 HV C Ruyter 5 Verwijs, Mark 2-
14:22.8
101.2
07:37.3
100.0
0.0
18:22.9
17:25.5
97.9
299.087
32 47 HV B Daventria 2 Nieuwenhuijze, Martijn van 1x
14:41.8
100.1
07:40.1
99.6
0.0
18:03.1
99.2
298.947
33 61 J18 Hemus 3 Stins, Hugo 2-
16:00.2
95.6
0.0
21:55.7
102.4
17:43.4
16:48.0
100.5
298.532
34 75 D Njord Frenken, Marie-Anne 1x
15:05.0
98.8
12:28.1
60.1
23:22.3
98.6
17:38.3
100.9
298.271
35 76 D SilVia Man, Benita de 1x
15:35.2
97.0
07:18.9
102.5
0.0
19:01.8
95.3
294.815
36 62 J18 Hemus 2 Coevering, Bas van de 1x
15:40.9
96.7
0.0
21:37.3
103.2
19:30.1
93.3
293.244
37 53 HV E Ruyter 6 Groot, Sjaak de 1x
15:02.9
98.9
07:38.2
99.9
0.0
19:29.7
93.4
292.142
38 73 D Orca Roessel, Marleen van 1x
16:11.4
95.0
0.0
23:02.7
99.5
18:36.0
97.0
291.401
39 51 HV E Breda 4 Buitendijk, Wim 1x
15:37.6
96.9
07:39.9
99.6
0.0
19:09.1
94.8
291.303
40 91 M18 Hunze Goldhoorn, Marchien 1x
16:21.5
94.4
07:32.6
100.6
0.0
20:49.8
88.0
282.973
41 27 HV D Breda 2 Amersfoort, Willem Jan van 1x
15:46.9
96.4
0.0
26:14.2
91.1
19:30.9
93.3
280.719
42 28 HV D Ruyter 4 Santen, Jorg 2-
15:25.2
97.6
09:44.8
82.5
0.0
18:22.9
17:25.5
97.9
278.005
43 50 HV C Daventria 4 Schaap, Martin 1x
17:10.7
91.5
0.0
28:34.3
84.9
17:50.0
100.1
276.580
44 72 D Alkmaarsche Macquart, Laurane 1x
16:28.4
94.0
0.0
27:17.3
88.3
19:38.5
92.8
275.061
45 84 DV B Daventria Snippe, Marjolein 1x
18:30.1
87.0
0.0
24:37.9
95.3
19:59.1
91.4
273.634
46 41 HV B Euros 1 Hoeksel, Lars 1x
15:11.1
98.4
08:07.2
95.9
26:01.8
91.6
23:24.3
77.5
271.840
47 52 HV E Weesp Gender, Frank van de 1x
15:36.1
97.0
0.0
25:57.3
91.8
22:10.2
incl. 15s
82.5
271.317
48 80 DV B Beatrix Droog, Lieke 1x
18:43.6
86.2
0.0
26:35.6
90.1
19:10.7
94.6
270.975
49 92 M18 Willem III Alten, Tamar van 1x
0.0
09:49.3
81.9
26:25.9
90.6
18:29.5
97.4
269.881
50 82 DV D Alkmaarsche Russell-van der Zee, Anneloes 1x
18:03.7
88.5
08:59.9
88.7
0.0
20:00.1
91.3
268.472
51 83 DV C Viking Jong, Heleen de 1x
16:48.9
92.8
0.0
27:43.3
87.2
20:54.4
87.6
267.608
52 71 D Proteus 1 Duker, Alyanne 1x
17:40.1
89.9
09:08.9
87.4
0.0
20:22.1
89.8
267.109
53 87 DV C De Hoop Vermeer, Tanja 1x
17:00.9
92.1
12:19.8
61.2
27:19.2
88.2
21:50.8
83.8
264.161
54 85 DV D Laak Haagen, Saskia van der 1x
16:22.9
94.3
0.0
30:58.4
78.6
20:06.6
90.9
263.794
55 64 J18 Hemus 4 Brussel, Daan van 1x
17:28.2
90.5
0.0
28:58.0
83.9
20:39.1
88.7
263.109
56 74 D Proteus 2 Pors, Marlou 1x
17:05.7
91.8
0.0
33:10.0
72.9
19:18.5
94.1
258.820
57 86 DV G Rijnland Mooijman-Kuipers, Marijke 1x
18:49.7
85.8
0.0
30:59.2
78.6
22:35.4
80.8
245.254
58 17 H Hemus Vries, Rens de 2-
14:10.4
101.9
0.0
DNF
17:43.4
16:48.0
100.5
202.470
59 45 HV A Hertog Desmense, Yorick 1x
14:10.9
101.9
07:51.6
98.0
23:18.0
98.8
0.0
200.675
60 7 H Orca Versteeg, Pim 1x
16:10.7
95.0
0.0
30:22.3
80.2
0.0
175.211
61 5 H Dudok Rottier, Martijn 1x
0.0
DNF
DNS
0.0
0.000
62 26 HV C Breda 1 Boer, Bouke de 1x
DNS
DNS
DNS
DNS
0.000
63 42 HV D Aeneas Ohlert, Peter 1x
0.0
DNS
DNS
0.0
0.000
64 81 DV C Aeneas Ohlert, Bärbel 1x
0.0
DNS
DNS
0.0
0.000
65 90 M18 Hemus Bosch, Sophie van den 1x
DNS
DNS
DNS
DNS
0.000

Para-wedstrijd 2015

# St.
nr.
Cat. Ploegnaam Deelnemer R Wielrennen Schaatsen Hardlopen Roeien Totaal
Punten
1 100 H TA Scaldis Corné de Koning 1x
20:12.6
110.0
0.0
07:16.7
110.0
19:36.9
110.0
330.000
2 105 D TA Njord Annika van der Meer 1x
20:34.5
90.0
0.0
12:10.1
90.0
25:12.7
90.0
270.000