Skip to content
Paul Veenemansprijs
Excel-versie downloaden PDF-versie downloaden

Paul Veenemansprijs 2012

# Start
nr.
Cat. Ploegnaam Deelnemer R Wielrennen Schaatsen Hardlopen Roeien Totaal
Punten
1 16 H Skadi 1 Mitchel Steenman 2-
14:29.2
108.1
06:15.8
110.0
0.0
11:19.8
10:44.4
110.0
328.072
2 17 H Gyas 15 Rogier Blink 2-
14:04.9
109.5
0.0
18:43.1
105.1
11:19.8
10:44.4
110.0
324.565
3 5 H Skøll Matthijs Vellenga 2-
14:11.5
109.1
07:28.3
104.0
18:29.3
105.7
11:28.1
10:52.2
109.3
324.055
4 4 H Proteus Arnoud Greidanus 2-
15:45.9
103.5
07:19.1
104.7
17:06.7
109.2
11:19.9
10:44.5
110.0
323.930
5 15 H Skadi 2 Pieter Rom Colthoff 1x
13:56.6
110.0
0.0
18:00.6
106.9
12:16.8
105.1
321.946
6 3 H Gyas 17 Joris Pijs 2-
15:14.5
105.4
0.0
18:27.1
105.7
11:19.9
10:44.5
110.0
321.129
7 35 H Euros Erik Dietrich 1x
14:04.6
109.5
07:02.0
106.2
0.0
12:21.5
104.7
320.334
8 18 H Okeanos 2 Jan Erik Freund 1x
15:17.6
105.2
0.0
17:25.4
108.4
12:11.0
105.6
319.175
9 2 H Gyas 27 Ben van Oeveren 2-
14:24.1
108.4
06:33.4
108.5
16:48.3
110.0
13:08.8
12:27.7
100.5
319.083
10 75 V A Hunze 5 Taco de Jong 1x
14:16.9
108.8
0.0
17:59.3
106.9
12:39.4
103.1
318.841
11 53 V D Poseidon Jan Frits de Gans 1x
14:20.7
108.6
07:05.4
105.9
0.0
12:58.0
101.5
315.933
12 72 V A Viking 1 Mark Kauw 1x
15:04.0
106.0
07:36.9
103.3
17:51.1
107.3
12:49.0
102.3
315.577
13 6 H Aegir Menno van Blitterswijk 2-
DNF
08:29.7
98.9
18:08.5
106.5
11:28.1
10:52.2
109.3
314.688
14 55 V A Hunze 2 Ido Groenveld 1x
15:47.0
103.5
0.0
18:33.8
105.5
12:10.4
105.6
314.543
15 36 H Okeanos 1 Peter Tjeerdsma 1x
16:16.4
101.7
0.0
17:29.9
108.2
12:28.7
104.0
313.969
16 81 J18 RIC Stijn Karst 1x
0.0
07:07.3
105.7
19:03.2
104.2
12:30.6
103.9
313.767
17 71 V C Wetterwille 2 Huub Bots 1x
16:11.4
102.0
0.0
17:50.4
107.3
12:34.8
103.5
312.853
18 8 H Gyas 24 Sybolt Okke de Vries 2-
16:01.0
102.6
0.0
18:55.2
104.5
12:10.9
11:32.8
105.6
312.749
19 60 V B ARC Bas Nieuwenhuis 1x
15:40.4
103.9
07:05.6
105.9
0.0
12:51.8
102.0
311.741
20 1 H Gyas 2 Frank Janssen 2-
15:42.3
103.7
08:50.4
97.1
17:53.0
107.2
13:08.8
12:27.7
100.5
311.511
21 56 V C Ruyter 5 Cees van Dok 1x
15:21.4
105.0
06:49.8
107.2
0.0
13:29.4
98.8
310.918
22 54 V B Alkmaarsche Frank Al 1x
15:37.7
104.0
0.0
19:56.5
101.9
12:18.1
104.9
310.863
23 30 H Okeanos 3 Martijn Veling 1x
15:08.7
105.7
08:34.4
98.5
19:45.5
102.4
12:44.2
102.7
310.788
24 33 H Gyas 14 Joost Kuiper 1x
16:44.2
100.1
0.0
19:22.6
103.4
12:05.4
106.0
309.492
25 66 V C Hunze 4 Marten Imelman 1x
16:39.1
100.4
07:18.5
104.8
0.0
12:27.7
104.1
309.286
26 45 V A Aengwirden 1 Alex Wiersma 2-
16:02.2
102.6
06:58.2
106.5
0.0
13:22.3
12:40.5
99.4
308.420
27 20 H Gyas 13 Jelle Vos 1x
16:11.5
102.0
0.0
20:40.5
100.0
12:07.9
105.8
307.854
28 10 H Gyas 20 Bouke Lubach 2-
0.0
08:09.7
100.5
18:28.0
105.7
13:11.5
12:30.2
100.3
306.545
29 39 V B Salland 2 Marthijs Wegdam 1x
14:05.8
109.5
06:44.9
107.6
0.0
15:16.3
89.5
306.525
30 27 H Gyas 9 Ruud Pepping 1x
16:27.7
101.1
08:02.3
101.1
0.0
12:33.2
103.6
305.838
31 79 V B Zwolsche 2 Rinze Krol 1x
15:31.9
104.4
0.0
21:15.8
98.5
12:44.0
102.7
305.545
32 84 J18 Hunze 4 Luuk Adema 1x
16:20.8
101.5
0.0
20:35.8
100.2
12:41.0
103.0
304.636
33 77 V C Hunze 1 Willem Larmoyeur 1x
16:45.7
100.0
0.0
19:45.7
102.4
12:49.2
102.2
304.610
34 42 H Gyas 23 Rutger de Vries 1x
16:34.7
100.7
09:39.9
93.0
18:55.9
104.5
13:21.8
99.4
304.577
35 22 H Gyas 4 Thijs van der Woerdt 1x
0.0
08:22.2
99.5
19:36.7
102.7
12:57.8
101.5
303.731
36 74 V C Hemus Jantinus Ziengs 1x
16:42.2
100.2
0.0
20:08.3
101.4
12:54.1
101.8
303.418
37 7 H Gyas 22 Nanne Sluis 2-
15:16.7
105.3
09:45.7
92.5
0.0
12:10.9
11:32.8
105.6
303.365
38 49 V D Ruyter 2 Eric Onderdelinden 2-
16:29.1
101.0
07:51.9
102.0
0.0
13:15.6
12:34.1
100.0
302.945
39 58 V B Willem III Ruben Klompmaker 1x
16:32.1
100.8
0.0
19:57.8
101.8
13:14.7
100.0
302.681
40 87 J18 Hunze 1 Melvin Twellaar 1x
17:15.5
98.2
0.0
21:07.0
98.9
12:14.4
105.3
302.364
41 69 V A Hunze 3 Ingo Bos 1x
16:45.7
100.0
06:16.6
109.9
20:04.3
101.6
15:02.0
90.7
302.224
42 25 H Gyas 8 Geert Hemminga 1x
16:31.4
100.8
09:06.4
95.8
0.0
12:10.9
105.6
302.218
43 47 V B Ruyter 4 Mark Verwijs 2-
17:01.4
99.1
07:52.9
101.9
0.0
13:23.6
12:41.7
99.3
300.257
44 32 H Gyas 7 Jorrit Kortink 2-
16:29.3
101.0
0.0
21:34.3
97.7
13:11.5
12:30.2
100.3
298.972
45 48 V C Ruyter 3 Jorg Santen 2-
17:02.1
99.0
08:26.1
99.2
0.0
13:23.6
12:41.7
99.3
297.452
46 70 V A Hertog 1 Yorick Desmense 1x
16:51.5
99.7
08:04.4
101.0
0.0
13:57.0
96.4
296.987
47 50 V B Ruyter 1 Jacco Tolenaars 2-
16:53.8
99.5
0.0
21:40.8
97.4
13:15.6
12:34.1
100.0
296.886
48 46 V C Aengwirden 2 Jelmer Rouwé 2-
16:29.0
101.0
09:00.0
96.3
0.0
13:22.3
12:40.5
99.4
296.698
49 64 V B Hertog 2 Jan-Willem van Herpen 1x
17:26.6
97.6
0.0
20:44.2
99.8
13:28.9
98.8
296.228
50 38 H Gyas 6 Robbert van der Mijn 1x
17:44.7
96.5
0.0
20:34.1
100.3
13:25.8
99.1
295.862
51 26 H Gyas 21 Tim van de Vendel 1x
17:52.2
96.1
0.0
22:04.8
96.4
12:37.7
103.2
295.684
52 63 V B Hunze 6 Jan Jaap Feddema 1x
17:00.2
99.1
0.0
21:27.1
98.0
13:35.2
98.3
295.396
53 108 DV C RIC 1 Caroline Ligthart 1x
16:40.3
100.3
08:45.5
97.5
0.0
13:47.2
97.2
295.079
54 101 DV A Zwolsche 1 Maartje van Reedt Dortland 1x
18:12.8
94.8
0.0
19:30.8
103.0
13:55.8
96.5
294.324
55 88 J18 Neptunus Damion Eigenberg 1x
17:17.7
98.1
0.0
23:22.4
93.0
12:46.1
102.5
293.654
56 96 D Gyas 2 Sophie Souwer 1x
17:27.6
97.5
0.0
23:28.2
92.8
12:43.8
102.7
293.018
57 62 V A Nautilus 2 Tjeerd Meester 1x
17:01.0
99.1
0.0
22:42.6
94.7
13:27.4
98.9
292.773
58 19 H Gyas 11 Jens Rasmussen 1x
16:48.1
99.9
09:55.8
91.7
0.0
13:08.2
100.6
292.149
59 73 V B Nautilus 1 Maarten van der Velde 1x
0.0
08:52.2
97.0
21:14.9
98.5
13:55.0
96.5
292.044
60 102 DV C RIC 2 Marit Wolffenbuttel 1x
17:23.4
97.8
07:53.6
101.9
0.0
14:45.0
92.2
291.837
61 68 V A Laak Olaf Licht 1x
16:53.5
99.5
0.0
23:31.6
92.6
13:19.7
99.6
291.774
62 76 V C RIC Roel van der Steen 1x
17:20.7
97.9
0.0
22:44.3
94.7
13:24.7
99.2
291.769
63 109 DV B Hunze 1 Janneke Bosch 1x
17:00.9
99.1
0.0
22:45.6
94.6
13:44.6
97.4
291.158
64 24 H Gyas 25 Klaes Wester 1x
18:24.4
94.2
0.0
19:46.3
102.3
14:21.3
94.3
290.759
65 93 D Okeanos Kristel Kooij 1x
17:29.4
97.4
11:53.1
81.9
23:10.1
93.6
13:20.4
99.5
290.517
66 83 J18 Hunze 2 Carsten Helmich 1x
18:02.1
95.5
0.0
23:53.6
91.7
12:41.3
102.9
290.101
67 67 V B Nautilus 3 Jeroen Harrewijne 1x
16:30.3
100.9
0.0
23:15.5
93.3
14:15.0
94.8
289.043
68 31 H Gyas 1 Montyn Stoffels 1x
18:21.8
94.3
0.0
20:55.1
99.4
14:10.3
95.2
288.904
69 85 J18 Gyas Joris Admiraal 1x
16:38.1
100.4
09:40.4
93.0
0.0
14:12.5
95.0
288.445
70 86 J18 Hunze 3 Wouter de Boer 1x
18:45.9
92.9
0.0
21:23.7
98.1
13:46.4
97.3
288.320
71 95 D Gyas 6 Sela Bekker 1x
18:10.1
95.0
0.0
21:26.7
98.0
14:20.8
94.3
287.324
72 103 DV D Alkmaarsche 2 Anneloes Russell-van der Zee 1x
18:30.6
93.8
08:45.9
97.5
0.0
14:09.5
95.3
286.589
73 106 DV A Hertog Rinske de Vries 1x
18:36.8
93.4
0.0
23:07.1
93.7
13:27.7
98.9
286.027
74 94 D Gyas 4 Emma van der Harst 1x
18:39.6
93.3
0.0
21:55.5
96.8
14:04.5
95.7
285.753
75 40 H Gyas 3 Willem Scholte 1x
18:40.0
93.2
0.0
24:28.9
90.2
13:02.3
101.1
284.518
76 110 DV A Hunze 2 Wietske Aalders 1x
18:33.5
93.6
0.0
22:28.3
95.4
14:12.8
95.0
283.981
77 34 H Willem III Jasper Koops 1x
19:32.3
90.1
0.0
20:49.8
99.6
14:24.3
94.0
283.749
78 61 V C Wetterwille 1 Jehannes de Boer 1x
19:47.0
89.3
08:38.6
98.1
0.0
14:02.5
95.9
283.285
79 104 DV D Zwolsche 2 Mariska Mulder 1x
18:42.9
93.1
0.0
22:38.5
94.9
14:37.7
92.8
280.826
80 107 DV A Hunze 3 Noortje Festen 1x
18:15.8
94.7
0.0
25:18.8
88.0
13:59.4
96.2
278.847
81 105 DV B Alkmaarsche 1 Suzanne Braak 1x
18:50.6
92.6
09:48.0
92.3
23:38.9
92.3
14:46.5
92.1
277.028
82 78 V D Hoop Henk Sillem 1x
19:36.6
89.9
11:26.8
84.1
0.0
14:26.6
93.8
267.811
83 97 D Neptunus Anne-Men Huyzer 1x
19:46.5
89.3
12:12.3
80.3
30:06.2
75.6
15:00.6
90.9
260.490
84 37 V A Salland 1 Helmer Lodder 1x
17:51.0
96.1
0.0
0.0
13:15.6
100.0
0.000
85 57 V D Zwolsche 1 Jan Horst 1x
16:27.7
101.1
0.0
DNS
DNS
0.000
86 80 V D Gyas Gerrit de Jong 1x
16:33.6
100.7
0.0
21:31.0
97.8
DNS
0.000
87 82 J18 Hoop Albert Sillem 1x
16:47.2
99.9
0.0
DNF
15:24.6
88.8
0.000
88 91 D Gyas 5 Marloes Plieger 1x
18:18.0
94.5
0.0
DNF
23:13.6
48.1
0.000
89 100 DV D Gyas Coby Tuinstra 2-
21:52.2
81.9
0.0
DNF
0.0
0.000
90 23 H Gyas 12 Alexander Martini 1x
0.0
DNS
0.0
0.0
0.000
91 28 H Gyas 5 Marinus Kiep 1x
17:06.5
98.8
08:49.3
97.2
0.0
0.0
0.000
92 90 D Gyas 3 Nienke Tuinstra 2-
19:06.5
91.7
0.0
DNF
0.0
0.000