Skip to content
PVP 2011
Excel-versie downloaden PDF-versie downloaden

Paul Veenemans Prijs 2011

Dit zijn gecorrigeerde uitslagen.

Paul Veenemansprijs 2011

# Start
nr.
Cat. Ploegnaam Deelnemer R Wielrennen Schaatsen Hardlopen Roeien Totaal
Punten
1 5 H Nereus 1 Beekman, Aron 1x
15:47.9
110.0
06:05.9
107.8
17:07.1
109.5
13:26.6
109.9
329.465
9 6 H Gyas 3 Kuip, Bram 1x
17:54.6
102.6
0.0
16:56.1
110.0
14:22.8
103.9
316.572
3 7 H Okeanos Rottier, Mark 1x
17:15.5
104.9
05:50.2
109.9
0.0
13:50.1
107.4
322.296
6 8 H Aegir Sinkeler, Anne Richard 1x
0.0
05:49.9
110.0
18:53.4
104.8
14:27.6
103.4
318.223
7 9 H Pampus Sprang, Niki van 1x
17:49.1
102.9
0.0
18:35.9
105.6
13:33.9
109.2
317.697
46 10 H Gyas 1 Hoogerheide, Alexander 1x
20:20.8
94.1
07:37.9
95.1
0.0
15:12.0
98.7
287.915
51 11 H ZZV Dam, Karsten van 1x
20:36.2
93.2
0.0
23:40.6
92.1
15:01.8
99.8
285.058
16 12 H Nereus 2 Besamusca, Kenneth 1x

19:06.0

incl. 15s

98.5
0.0
18:26.9
106.0
13:51.1
107.3
311.771
26 14 H RIC 1 Zee, Adriaan van der 1x
0.0
06:52.4
101.4
21:10.2
98.7
14:03.5
106.0
306.131
35 15 H Asopos Janson, Joost 1x
18:39.6
100.0
0.0
20:28.8
100.6
15:29.2
96.9
297.431
18 16 H Proteus Leenstra, Sytse 1x
16:28.1
107.7
0.0
18:50.8
104.9
15:28.0
97.0
309.570
24 17 H Gyas 2 Janssen, Frank 1x
18:43.4
99.8
0.0
19:27.2
103.3
14:21.2
104.1
307.204
19 18 H Nereus 4 Kroese, Lars 1x
19:21.3
97.6
07:37.1
95.2
17:38.2
108.1
14:27.1
103.5
309.199
21 20 H Skøll Kortlever, Tim 1x
18:30.3
100.5
0.0
19:53.2
102.1
14:00.5
106.3
309.018
53 22 H RIC 2 Aurich, Martijn van 1x
20:35.8
93.2
0.0
23:58.4
91.3
15:23.1
97.5
282.029
39 26 V C Ruyter 1 Santen, Jorg 2-
18:50.2
99.4
07:40.6
94.7
0.0
14:52.8
14:06.2
100.8
294.869
32 27 V B Ruyter 2 Verwijs, Mark 2-
18:17.0
101.3
07:15.6
98.2
0.0
14:52.8
14:06.2
100.8
300.248
13 28 V A DDS 3 Bos, Steffan 2-
17:14.6
104.9
0.0
19:15.1
103.8
14:06.0
13:21.9
105.7
314.537
8 29 V B Tromp 1 Altorf, Bas 2-
18:07.6
101.9
0.0
17:11.1
109.3
14:06.0
13:21.9
105.7
316.951
50 30 V B Tromp 2 Tukker, Bart 2-
19:42.4
96.3
08:56.0
84.3
25:11.3
88.0
14:39.0
13:53.2
102.2
286.606
34 31 V A Tromp 3 Velde, Cees van der 2-
18:27.4
100.7
0.0
22:36.9
94.9
14:39.0
13:53.2
102.2
297.818
45 32 V B Willem III 5 Hoffschult, Paul 2-
19:02.6
98.7
0.0
23:32.9
92.4
15:15.8
14:28.0
98.3
289.364
31 33 V A Willem III 4 Mulder, Harm 2-
17:24.8
104.4
0.0
21:32.0
97.8
15:15.8
14:28.0
98.3
300.425
4 36 V D Poseidon Gans, Jan Frits de 1x
15:51.2
109.8
06:24.8
105.2
0.0
14:04.4
105.9
320.900
14 37 V C Ruyter 3 Dok, Cees van 1x
16:53.8
106.2
06:22.0
105.6
0.0
14:41.5
102.0
313.698
36 38 V C DDS 2 Thieme, Bernhard 1x
18:05.7
102.0
07:06.0
99.5
0.0
15:56.0
94.0
295.470
49 39 V D Leythe Wouden, Ton van der 1x
20:52.3
92.3
0.0
21:04.0
99.0
15:36.0
96.1
287.424
11 40 V B Alkmaarsche Al, Frank 1x
17:19.1
104.7
0.0
20:08.8
101.5
13:37.7
108.8
314.919
29 41 V D Hoop Göbel, Frans 1x
16:47.4
106.5
08:35.0
87.2
0.0
13:26.2
110.0
303.771
5 42 V B DDS 1 Zijlstra, Jappe 1x
16:52.3
106.3
0.0
18:56.0
104.7
13:44.4
108.1
318.986
22 43 V B Rijnland 2 Enden, Roland van den 1x
18:32.0
100.4
06:52.5
101.4
0.0
13:59.6
106.4
308.232
23 44 V D Willem III 1 Dunning, Jan Kees 1x

18:30.2

incl. 15s

100.5
0.0
19:29.2
103.2
14:19.3
104.3
308.087
25 45 V C Rijnland 1 Sabel, Jan Cees 1x
17:56.0
102.5
0.0
20:26.2
100.7
14:28.6
103.3
306.565
2 46 V A DDS 4 Stoel, Fokke 1x
16:42.2
106.8
05:49.8
110.0
19:35.7
102.9
13:51.1
107.3
324.179
17 47 V A Aengwirden Wiersma, Alex 1x
17:38.7
103.5
06:31.4
104.3
0.0
14:42.4
101.9
309.679
33 48 V B Willem III 7 Klompmaker, Ruben 1x
18:06.2
101.9
0.0
20:41.8
100.0
15:20.9
97.7
299.686
38 49 V B ZZV Dessauvagie, Eelco 1x
19:39.7
96.5
0.0
20:08.3
101.5
15:28.9
96.9
294.879
15 50 V C Willem III 2 Vos, Frans de 1x
17:18.3
104.7
0.0
19:20.3
103.6
14:10.9
105.2
313.563
61 51 V E Amstel Griffioen, Arie 1x
23:33.0
82.9
07:25.7
96.8
24:43.7
89.3
17:27.9
84.2
270.241
20 52 V D Zwolsche Horst, Jan 1x
16:39.3
107.0
06:59.5
100.4
20:08.7
101.5
14:53.3
100.7
309.161
42 53 V D Willem III 6 Zuurbier, Jan 1x
18:49.0
99.5
0.0
20:41.7
100.0
16:30.9
90.3
289.724
28 55 V A Willem III 3 Kliphuis, Ynze 1x
0.0
06:52.7
101.3
19:13.2
103.9
14:59.8
100.0
305.253
12 56 V A Hunze 2 Groenveld, Ido 1x
17:11.9
105.1
0.0
18:57.2
104.6
14:11.9
105.1
314.862
37 57 V D Ruyter 4 Onderdelinden, Eric 1x
18:38.3
100.1
07:23.5
97.1
0.0
15:21.0
97.7
294.901
10 66 J18 RIC 1 Karst, Stijn 1x
0.0
06:12.1
106.9
19:42.8
102.6
13:54.8
106.9
316.488
48 68 J18 RIC 2 Moerman, Steven 1x
18:40.1
100.0
0.0
27:03.1
83.1
14:18.7
104.4
287.451
44 70 J18 Hoop 3 Croiset, Chaim 1x
19:26.4
97.3
0.0
21:19.2
98.3
15:57.6
93.8
289.443
62 75 D Phocas 2 Zandstra, Dorien 2-
20:23.9
93.9
0.0
24:04.7
91.0
17:32.7
16:37.9
83.7
268.595
63 76 D Phocas 1 Kuiken, Ageeth 2-
21:46.8
89.1
0.0
27:47.7
81.1
17:32.7
16:37.9
83.7
253.878
40 79 D Skøll Maas, Ellen 1x
20:15.5
94.4
0.0
22:11.8
96.0
14:32.1
103.0
293.380
41 80 D Nereus Vellinga, Nammy 1x
18:50.7
99.4
06:51.6
101.5
0.0
16:30.6
90.3
291.150
27 85 DV C Rijnland 1 Weide, Willeke van der 1x
17:27.9
104.2
06:34.7
103.8
0.0
15:25.1
97.3
305.289
52 86 DV D Alkmaarsche 1 Russell, Anneloes 1x
20:10.7
94.7
07:39.2
94.9
0.0
16:03.2
93.2
282.856
55 87 DV F Rijnland 2 Kempen, Noortje van 1x
20:38.5
93.1
0.0
23:03.1
93.7
16:18.3
91.6
278.430
65 89 DV B ZZV Geerts, Renate 1x
20:42.0
92.9
0.0
26:41.5
84.0
18:58.2
74.5
251.468
64 90 DV F Rijnland 3 Mooijman, Marijke 1x
22:54.2
85.2
0.0
26:25.1
84.8
17:36.5
83.3
253.213
43 91 DV A Zwolsche 1 Reedt Dortland, M. van 1x
20:26.9
93.8
0.0
19:57.2
102.0
15:56.8
93.9
289.638
30 92 DV A Hunze Jong, Helma de 1x
17:44.9
103.2
06:30.7
104.4
0.0
15:43.0
95.4
302.933
54 93 DV C Zwolsche 2 Mulder, Mariska 1x
20:16.6
94.3
0.0
22:08.7
96.1
16:36.2
89.7
280.195
66 94 DV B Viking 2 Driel, Meike van 1x
0.0
08:47.8
85.5
0.0
0.0
0.000
56 95 DV A Willem III Wirix, Margreet 1x
0.0
08:32.6
87.6
23:36.6
92.2
15:39.5
95.8
275.573
60 96 DV C Viking 1 Jong, Heleen de 1x
21:31.3
90.0
0.0
24:38.1
89.5
16:24.5
91.0
270.478
59 97 DV A Spaarne 1 Leeuwen, Willemijn van 1x
0.0
09:05.0
83.1
23:14.2
93.2
15:51.1
94.5
270.862
47 98 DV C RIC 2 Wolffenbuttel, Marit 1x
19:15.5
97.9
07:05.3
99.6
0.0
16:29.9
90.4
287.889
58 99 DV A Alkmaarsche 2 Braak, Suzanne 1x
20:41.8
92.9
08:31.9
87.7
23:16.0
93.2
17:21.4
84.9
270.919
57 100 DV C Spaarne 2 Schaap, Marjet 1x
21:24.7
90.4
0.0
23:40.4
92.1
16:38.2
89.5
271.954

* Bij het wielrennen 15 seconden tijdstraf wegens stayeren.

Lustrum Junioren 2011

# Start
nr.
Cat. Ploegnaam Deelnemer R Wielrennen Schaatsen Hardlopen Roeien Totaal
Punten
10 104 LJJ ZZV Haan, Jochem de 1x
20:50.7
99.3
0.0
26:36.7
90.2
16:41.7
88.9
278.468
3 105 LJJ RIC 2 Zeinstra, Senne 1x
19:11.4
105.5
0.0
21:18.0
104.4
15:21.6
100.9
310.695
6 106 LJJ Hoop 2 Eldonk, Max van 1x
21:30.2
96.9
0.0
23:02.4
99.7
15:10.6
102.5
299.130
8 107 LJJ Hoop 6 Berg, Aram van den 1x
20:23.3
101.0
0.0
22:03.4
102.3
16:14.5
93.0
296.373
5 108 LJJ Hoop 1 Snel, Lucas 1x
19:01.6
106.1
0.0
25:16.4
93.8
14:39.6
107.1
306.941
1 109 LJJ RIC 1 Moerman, Michiel 1x
17:57.9
110.0
0.0
20:57.6
105.3
14:20.3
110.0
325.274
2 110 LJJ Hoop 3 Sillem, Albert 1x
18:33.0
107.8
0.0
19:11.4
110.0
15:16.4
101.6
319.474
9 111 LJJ Hoop 4 Louwerse, Pieter 1x
22:14.7
94.2
0.0
22:55.5
100.0
15:49.9
96.7
290.845
4 112 LJJ Hoop 5 Loeffen, Floris 1x
20:31.1
100.6
0.0
20:51.3
105.6
14:58.4
104.3
310.429
7 113 LJJ RIC 3 Tilburg, Coen van 1x
20:48.9
99.4
0.0
22:56.7
100.0
15:33.3
99.1
298.558
12 116 LJM Spaarne 2 Haije, Beate 2-
21:05.7
98.4
0.0
25:40.2
92.7
17:46.3
16:50.7
79.3
270.449
11 117 LJM Spaarne 1 Padmos, Aniek 2-
21:36.3
96.5
0.0
24:28.4
95.9
17:46.3
16:50.7
79.3
271.759