Skip to content

PVP 2000 Einduitslag

PVP 2000 Einduitslag published on
Tot. # Cat. # Rugnr Naam Vereniging Cat F-Tijd F-Punten S-Tijd S-Punten R-Tijd R-Punten L-Tijd L-Punten Totaal
1 1 1 Feike Loots Okeanos SA 1x 13:21.8 118.48 05:44.3 131.41 12:31.0 103.60 0.00 353.49
2 2 18 Jan-Frits de Gans Poseidon SA 1x 13:36.5 116.35 06:13.5 121.13 12:15.5 105.78 0.00 343.26
3 3 12 W. Braak Stern SA 1x 14:17.3 110.81 06:17.8 119.74 12:16.2 105.68 17:52.9 106.70 336.23
4 4 11 Gijs Hoen Nereus SA 1x 14:18.1 110.71 06:19.0 119.38 12:43.3 101.93 0.00 332.02
5 5 4 Wolter Blankert Skoll SA 1x 14:08.2 112.00 0.00 12:16.7 105.61 16:45.3 113.87 331.48
6 6 85 Bas Altdorf Njord SA 2- 14:47.4 107.06 0.00 11:22.4 109.53 16:38.9 114.60 331.19
7 7 17 Huub Bots Wetterwille SA 1x 0.00 06:47.0 111.16 12:01.0 107.91 17:02.8 111.92 330.99
8 8 20 Machiel Spuy Argo SA 1x 14:14.2 111.22 0.00 12:37.1 102.76 16:55.3 112.75 326.73
9 1 121 Gerard van Bruggen Viking HV 1x 0.00 06:53.2 109.50 12:28.0 104.01 17:10.5 111.08 324.59
10 9 7 Rinze Krol Okeanos SA 1x 14:16.8 110.87 09:36.6 78.47 12:03.7 107.50 18:10.7 104.95 323.32
11 10 86 Pieter Postema Skoll SA 2- 15:03.2 105.18 0.00 11:42.4 106.41 17:08.7 111.28 322.87
12 11 13 Gerritjan Eggenkamp Proteus SA 1x 15:22.6 102.97 0.00 11:47.0 110.05 17:24.4 109.60 322.62
13 12 14 Robin Vervoorn Proteus SA 1x 15:00.1 105.55 0.00 12:20.2 105.11 17:06.0 111.57 322.23
14 13 77 Joris Lansdaal Nereus SA 2- 15:12.7 104.08 0.00 11:31.5 108.09 18:04.1 105.59 317.76
15 14 10 Arnoud Schipper Dordsche SA 1x 15:38.4 101.23 0.00 12:21.9 104.86 17:16.4 110.45 316.54
16 2 116 Erik Rabbers Nautilus HV 1x 15:14.0 103.94 06:45.5 111.58 12:57.9 100.01 0.00 315.53
17 15 84 Harmen van der Hondel Njord SA 2- 0.00 07:32.4 100.00 11:22.4 109.53 18:07.3 105.28 314.81
18 16 79 Wietse Eshuis Nereus SA 2- 15:33.1 101.81 0.00 12:12.2 102.08 17:22.0 109.86 313.75
19 3 104 Ron van Gendt Beatrix HV 1x 15:16.3 103.68 0.00 12:36.6 102.83 18:01.4 105.86 312.37
20 17 76 Rob Hendriks Nereus SA 2- 15:28.7 102.29 0.00 11:31.5 108.09 19:07.3 99.78 310.16
21 18 6 Remko van Steene Zwolsche SA 1x 15:46.4 100.38 0.00 12:29.7 103.77 18:03.4 105.66 309.81
22 4 111 Bart Buiskool Hemus HV 1x 0.00 06:42.5 112.41 12:58.0 100.00 19:35.7 97.36 309.77
23 19 15 Hans-Jan Rijbering Skadi SA 1x 14:44.8 107.36 07:20.6 102.69 13:01.0 99.61 0.00 309.66
24 5 61 Marc van der Born Laak HV 2- 15:36.9 101.40 0.00 11:44.6 106.08 18:47.8 101.50 308.98
25 20 83 Jochem Hogenhuis Saurus SA 2- 15:02.7 105.24 0.00 12:46.9 97.46 18:05.2 105.49 308.19
26 6 60 Hans Meijer Hemus HV 2- 0.00 07:12.3 104.64 12:15.7 101.60 18:44.4 101.81 308.05
27 7 117 Henk-Jan Kiewiet Viking HV 1x 15:52.7 99.72 0.00 12:45.0 101.70 17:57.8 106.21 307.63
28 21 19 Martijn van der Matten Dordsche SA 1x 15:25.3 102.67 0.00 12:47.8 101.33 18:26.4 103.46 307.46
29 22 80 Robert Memelink Argo SA 2- 15:32.2 101.91 06:58.8 108.01 12:47.0 97.45 0.00 307.37
30 23 78 Rutger Hartong Nereus SA 2- 14:52.3 106.47 09:05.9 82.87 12:12.2 102.08 19:25.7 98.20 306.75
31 24 5 Olivier van de Wiele Proteus SA 1x 14:39.1 108.06 07:42.3 97.86 13:11.1 98.35 19:04.7 100.00 306.41
32 25 3 Jappe Zijlstra DDS SA 1x 15:22.3 103.00 0.00 12:52.8 100.68 18:37.0 102.48 306.16
33 8 56 Bas Meijn Spaarne HV 2- 0.00 06:48.5 110.76 12:27.4 100.00 20:32.1 92.90 303.66
34 26 16 Jasper Dijkstra Proteus SA 1x 14:55.9 106.04 0.00 13:25.6 96.58 18:56.1 100.76 303.38
35 9 112 Jan-Cees Sabel DDS HV 1x 15:47.6 100.26 08:06.3 93.03 12:51.2 100.89 18:45.7 101.68 302.83
36 10 115 Marcel Vervloet RIC HV 1x 16:16.9 97.24 08:11.4 92.06 12:32.3 103.42 18:54.6 100.89 301.55
37 11 109 Remko Wicherson DDS HV 1x 15:50.0 100.00 0.00 13:11.4 98.31 18:31.7 102.96 301.27
38 1 45 Juriƫn Rom Colthoff Triton J18 1x 15:58.9 99.07 0.00 11:54.0 108.97 20:38.9 92.40 300.44
39 1 24 Mirjam ter Beek Phocas DSA 1x 15:55.6 99.42 0.00 12:38.3 102.60 19:27.8 98.02 300.04
40 12 108 Ger van Laan Beatrix HV 1x 15:28.1 102.36 0.00 12:46.7 101.48 19:54.7 95.81 299.65
41 13 59 Jantinus Ziengs Hemus HV 2- 16:04.5 98.50 0.00 12:15.7 101.60 19:15.4 99.08 299.18
42 27 8 Wiebe Bakker Argo SA 1x 0.00 07:24.2 101.85 13:30.9 95.94 18:55.5 100.81 298.60
43 28 81 Lars Perk Argo SA 2- 15:43.6 100.68 0.00 12:47.0 97.45 19:00.9 100.33 298.46
44 14 62 Arie Roodenburg Laak HV 2- 16:06.7 98.27 0.00 11:44.6 106.08 20:29.7 93.09 297.44
45 15 105 Jaap Versteeg DDS HV 1x 15:02.4 105.28 0.00 13:24.7 96.68 20:00.1 95.39 297.35
46 29 82 Remy Bemelmans Saurus SA 2- 15:55.4 99.43 0.00 12:46.9 97.46 20:06.7 94.87 291.76
47 16 107 Twan Tiebosch Laak HV 1x 15:56.6 99.31 0.00 13:14.8 97.89 20:16.8 94.08 291.28
48 17 55 Rob Takkenberg Spaarne HV 2- 15:41.3 100.92 0.00 12:27.4 100.00 21:45.6 87.68 288.60
49 18 106 Jan-Dirk Heijnis Pontos HV 1x 16:55.3 93.56 07:18.9 103.07 14:06.6 91.90 0.00 288.53
50 2 28 Sarah Siegelaar Nereus DSA 1x 16:16.8 97.25 07:36.7 99.05 14:04.4 92.14 0.00 288.44
51 19 120 Freek Reinders DDS HV 1x 16:00.0 98.96 0.00 13:12.3 98.20 21:13.3 89.90 287.06
52 20 114 Walter Jansen Nautilus HV 1x 16:16.2 97.32 0.00 14:49.1 87.51 18:47.0 101.57 286.40
53 21 113 Jorg Santen Ruyter HV 1x 16:24.0 96.54 0.00 13:11.9 98.24 21:01.4 90.75 285.53
54 30 87 Jaap Groen Skoll SA 2- 16:30.4 95.92 0.00 11:42.4 106.41 23:02.6 82.79 285.12
55 1 69 Karen Berger RIC DV 1x 18:02.0 87.80 07:04.4 106.60 14:28.1 89.62 0.00 284.02
56 1 93 K. Boog Stern M18 1x 17:16.4 91.66 07:15.5 103.88 14:51.3 87.29 26:47.7 71.20 282.83
57 22 57 Hans Spiegelaar DDS HV 2- 16:55.2 93.58 08:09.8 92.36 13:08.0 94.85 0.00 280.79
58 31 9 Merwijn Ligtenberg Laga SA 1x 0.00 09:05.3 82.97 12:21.6 104.92 20:41.2 92.23 280.12
59 23 118 Peter Reimer Rijnland HV 1x 16:47.5 94.30 0.00 13:34.6 95.52 21:32.2 88.58 278.40
60 2 68 Margriet Lucassen RIC DV 1x 17:12.9 91.98 08:13.7 91.64 13:47.8 93.99 24:24.4 78.17 277.61
61 3 37 Ada Beuling DDS DSA 2- 17:11.9 92.07 08:14.2 91.53 13:33.9 91.83 0.00 275.43
62 3 128 Agnes Wittink DDS DV 2- 17:08.4 92.37 08:14.2 91.54 13:43.9 90.72 0.00 274.63
63 4 27 Leonie Walta Hemus DSA 1x 17:34.3 90.11 08:30.3 88.66 14:09.6 91.57 0.00 270.34
64 5 30 Connie Vreugdenhil Skoll DSA 1x 16:40.6 94.94 0.00 14:20.7 90.39 22:30.4 84.77 270.10
65 6 25 Kim Bots Wetterwille DSA 1x 0.00 08:13.9 91.60 13:35.1 95.45 23:28.0 81.30 268.35
66 4 127 Heleen Kamermans DDS DV 2- 16:56.9 93.42 0.00 13:43.9 90.72 23:22.3 81.63 265.77
67 5 70 Hiltje Huizenga DDS DV 1x 17:28.3 90.63 0.00 14:37.9 88.62 22:08.4 86.17 265.42
68 24 110 Jos Donders Pontos HV 1x 18:25.3 85.95 09:29.7 79.41 13:49.4 93.80 23:36.1 80.84 260.59
69 7 23 Margot Klomp Nereus DSA 1x 17:46.0 89.12 0.00 13:49.9 93.75 24:37.5 77.48 260.35
70 8 31 Marleen Reimer Nereus DSA 1x 18:03.8 87.66 0.00 14:23.9 90.06 24:37.2 77.49 255.21
71 9 29 Jane Shaw Nereus DSA 1x 18:09.0 87.24 0.00 15:03.7 86.09 25:16.3 75.49 248.82
72 25 58 Niek van Schie DDS HV 2- 18:15.9 86.69 0.00 13:08.0 94.85 28:51.5 66.11 247.65
73 10 38 Anneke Hibma DDS DSA 2- 19:08.8 82.69 10:41.0 70.58 13:33.9 91.83 0.00 245.10

PVP 1999 Einduitslag

PVP 1999 Einduitslag published on
Tot. # Cat. # Rugnr Naam Vereniging Cat F-Tijd F-Punten S-Tijd S-Punten R-Tijd R-Punten L-Tijd L-Punten Totaal
1 1 24 F. Loots Okeanos SA 1x 14:35.34 119.23 05:48:12 121.49 13:38:33 102.69 0.00 343.41
2 2 1 D. Simon Nereus SA 1x 15:03.07 115.57 0.00 12:31.77 111.78 16:35.08 114.37 341.72
3 3 79 G. Hoen Nereus SA 2- 15:55.52 109.22 06:03.66 116.30 12:23.80 109.09 18:08.57 104.55 334.61
4 4 15 W. Braak Stern SA 1x 15:32.63 111.90 0.00 12:55.28 108.39 18:20.59 103.40 323.69
4 4 15 R. Krol Okeanos SA 1x 15:32.6 111.90 0.00 12:55.3 108.39 18:20.6 103.40 323.69
5 5 2 W. Braak Stern SA 1x 15:59.3 108.79 06:13.8 113.13 13:52.7 100.92 17:42.4 107.12 322.84
6 6 6 M. Vervoorn Proteus SA 1x 16:55.1 102.81 08:44.9 80.57 12:20.7 113.45 17:50.8 106.28 322.54
7 7 91 W. de Jonge Willem III SA 2- 15:50.3 109.82 0.00 13:42.8 98.62 16:38.5 113.98 322.42
8 8 81 B. Altorf Njord SA 2- 16:33.4 105.06 0.00 13:04.2 103.47 16:48.1 112.88 321.41
9 9 4 D. Haveman Skoll SA 1x 0.00 06:56.9 101.44 12:46.4 109.64 17:16.0 109.86 320.94
10 1 118 R. van Gendt Beatrix HV 1x 16:42.9 104.07 0.00 13:22.6 104.70 16:59.2 111.66 320.43
11 10 18 W. Blankert Skoll SA 1x 16:53.3 102.99 0.00 13:27.2 104.10 17:08.2 110.68 317.77
12 11 83 W. Wildenburg Nereus SA 2- 16:16.4 106.89 0.00 12:46.4 105.88 18:14.2 104.01 316.78
13 12 84 M. Peters Nereus SA 2- 16:19.0 106.61 0.00 12:46.4 105.88 18:18.9 103.56 316.05
14 13 7 M. Emke RIC SA 1x 16:20.3 106.46 06:50.0 103.15 13:14.5 105.77 0.00 315.38
15 14 20 J. Verberne Laga SA 1x 17:22.0 100.15 10:59.3 64.15 12:53.4 108.66 17:56.7 105.70 314.51
16 2 122 G. van Bruggen Viking HV 1x 0.00 06:50.7 102.98 13:39.9 102.49 17:32.3 108.15 313.62
17 3 123 O. Neuteboom Triton HV 1x 17:01.2 102.20 06:33.9 107.38 14:10.0 98.86 0.00 308.44
18 15 13 M. Bartman Nereus SA 1x 15:53.7 109.42 0.00 12:37.7 110.92 21:36.8 87.76 308.10
19 16 89 J. Lansdaal Nereus SA 2- 17:23.6 100.00 0.00 12:52.8 104.99 18:26.5 102.85 307.84
20 4 129 H. de Geus De Hoop HV 1x 17:36.6 98.77 06:20.6 111.11 14:26.5 96.98 0.00 306.86
21 1 45 A. Schipper Dordsche J18 1x 17:46.2 97.89 0.00 13:41.7 102.27 17:48.8 106.48 306.64
22 17 77 J. Luynenburg Nereus SA 2- 18:32.1 93.85 06:49.6 103.26 12:42.3 106.44 19:42.3 96.26 305.96
23 18 78 R. Hendriks Nereus SA 2- 18:14.9 95.32 0.00 12:42.3 106.44 18:13.5 104.07 305.83
24 19 17 M. van der Matten Dordsche SA 1x 17:05.6 101.76 0.00 14:01.7 99.84 18:13.1 104.12 305.72
25 20 21 J. Zijlstra DDS SA 1x 16:54.0 102.93 07:35.9 92.77 13:39.7 102.52 18:58.1 100.00 305.45
26 21 87 H.J. Rijbering Skadi SA 2- 16:39.3 104.44 07:02.9 100.00 13:31.4 100.00 0.00 304.44
27 22 23 E. van Velde Skoll SA 1x 15:30.6 112.15 0.00 13:39.8 102.51 21:19.9 88.92 303.58
28 5 131 I. de Geus De Hoop HV 1x 16:41.5 104.21 0.00 13:35.6 103.04 19:57.0 95.07 302.32
29 2 44 N. van Nimwegen Laak J18 1x 18:18.6 95.00 0.00 13:52.6 100.93 17:51.5 106.21 302.14
30 6 130 M. Vervloet RIC HV 1x 17:40.8 98.38 0.00 13:41.0 102.35 18:51.4 100.59 301.32
31 23 82 D. Grunhagen Njord SA 2- 18:09.0 95.83 0.00 13:04.2 103.47 18:37.0 101.89 301.19
32 24 90 J. Loenen Nereus SA 2- 18:30.5 93.98 0.00 12:52.8 104.99 18:33.3 102.22 301.19
33 7 127 F. Seljee RIC HV 1x 17:56.6 96.94 06:50.8 102.95 13:50.2 101.22 0.00 301.11
34 8 120 A. Kole Willem III HV 1x 18:46.5 92.65 0.00 13:25.2 104.37 18:14.8 103.95 300.97
35 9 115 C. van Dok DDS HV 1x 16:25.4 105.91 07:09.3 98.50 14:31.2 96.46 0.00 300.87
36 25 92 P. de Braal Willem III SA 2- 17:07.1 101.61 0.00 13:42.8 98.62 18:52.9 100.45 300.68
37 26 5 M. Haighton Nereus SA 1x 17:58.4 96.78 0.00 13:40.8 102.39 18:51.9 100.54 299.71
38 27 9 M. Koper Skoll SA 1x 16:38.8 104.49 0.00 12:57.5 108.09 21:50.4 86.85 299.43
39 28 19 F. Borsboom Skoll SA 1x 17:45.1 97.98 0.00 14:51.2 94.30 17:46.1 106.75 299.03
40 10 117 M. Verkuil Alkmaarsche HV 1x 16:54.3 102.89 0.00 14:01.9 99.82 19:43.6 96.15 298.86
41 29 93 T. Teunissen Phocas SA 2- 16:39.9 104.38 0.00 13:48.5 97.94 19:58.6 94.95 297.27
42 30 22 Y. van Dijk Skadi SA 1x 17:30.3 99.37 0.00 15:03.2 93.04 18:12.5 104.17 296.58
43 31 3 M. van der Schoot Dordsche SA 1x 16:40.4 104.32 0.00 13:12.5 106.04 22:01.0 86.15 296.51
44 32 11 T.J. Groot Nereus SA 1x 16:36.7 104.71 0.00 13:42.3 98.70 20:26.9 92.76 296.17
45 11 59 B. Meijn Spaarne HV 2- 0.00 06:48.3 103.59 13:49.7 97.80 20:16.6 93.54 294.93
46 1 68 M. Zeekant Willem III DV 1x 17:21.3 100.23 0.00 14:26.6 96.97 19:26.7 97.55 294.75
47 33 8 K. Wierenga Triton SA 1x 17:22.2 100.14 06:55.4 101.80 15:06.4 92.72 0.00 294.66
48 34 14 M. van der Horst Skadi SA 1x 18:19.2 94.94 0.00 14:17.0 98.06 18:44.4 101.21 294.21
49 35 94 M. van der Reis Phocas SA 2- 16:56.7 102.65 0.00 13:48.5 97.94 20:28.0 92.67 293.26
50 36 16 R. Klawer Proteus SA 1x 16:49.7 103.36 0.00 14:56.7 93.71 19:50.4 95.60 292.67
51 12 60 R. Takkenberg Spaarne HV 2- 17:16.7 100.67 0.00 13:49.7 97.80 20:39.8 91.79 290.26
52 13 128 R. van Oosterhout Amstel HV 1x 18:08.6 95.87 0.00 14:19.2 97.80 20:41.6 91.66 285.33
53 2 69 K. Berger RIC DV 1x 19:31.7 89.07 06:48.2 103.60 15:07.3 92.63 0.00 285.30
54 14 116 F. Braak Stern HV 1x 17:06.0 101.72 08:16.1 85.25 15:22.4 91.11 20:32.1 92.36 285.19
55 37 25 J.P. de Geus De Hoop SA 1x 17:36.7 98.77 08:08.9 86.51 14:06.2 99.31 22:05.0 85.89 284.59
56 15 125 A. Smit RIC HV 1x 18:14.0 95.39 0.00 14:00.4 100.00 21:44.1 87.27 282.66
57 16 57 F. Bruhl De Hoop HV 2- 17:55.1 97.07 07:39.3 92.08 14:31.2 93.14 0.00 282.29
58 3 43 S. Borsje Laak J18 1x 18:55.2 91.93 0.00 14:37.3 95.79 20:05.6 94.40 282.12
59 3 71 J. Hoefmans RIC DV 1x 19:11.8 90.61 07:23.7 95.32 15:32.0 90.16 0.00 276.09
60 38 88 P. van de Drift Skadi SA 2- 18:57.5 91.75 0.00 13:31.4 100.00 22:54.9 82.77 274.52
61 4 46 C. van Hoorn Willem III J18 1x 19:16.2 90.26 0.00 14:39.9 95.51 22:05.7 85.85 271.62
62 4 138 H. Kamermans DDS DV 2- 18:26.4 94.33 0.00 14:50.5 91.12 22:26.8 84.50 269.95
63 5 42 G. van de Biesen Viking J18 1x 21:15.4 81.83 0.00 13:53.8 100.78 22:16.4 85.15 267.76
64 5 66 E. van Dam De Hoop DV 1x 19:12.3 90.57 09:01.5 78.09 14:54.6 93.94 0.00 262.60
65 1 30 C. Vreugdenhil Skoll DSA 1x 20:05.4 86.58 0.00 15:57.0 87.81 21:45.2 87.19 261.58
66 2 31 A. Schalkwijk Nereus DSA 1x 19:50.8 87.64 0.00 15:05.3 92.83 23:47.1 79.75 260.22
67 17 58 F. Dikken De Hoop HV 2- 0.00 08:30.8 82.79 14:31.2 93.14 22:59.9 82.47 258.40
68 6 139 A. de Boer DDS DV 2- 18:49.5 92.40 09:31.6 73.99 14:50.5 91.12 0.00 257.51
69 1 102 A. Dijkstra Honte M18 1x 18:58.2 91.69 0.00 15:12.4 92.11 26:16.8 72.17 255.97
70 2 103 J. Roozenburg DDS M18 1x 21:35.5 80.56 09:56.3 70.93 16:13.5 86.33 24:24.1 77.73 244.62
71 7 70 A. Salden Amstel DV 1x 21:49.1 79.72 0.00 15:46.6 88.77 26:45.1 70.90 239.39
72 8 67 C. Engelberts RIC DV 1x 20:35.2 84.49 10:51.8 64.89 16:38.4 84.17 0.00 233.55
73 39 80 S. Schuurmans Nereus SA 2- 17:27.4 99.64 0.00 12:23.8 109.09 0.00 208.73

PVP 1998 Einduitslag

PVP 1998 Einduitslag published on
Tot. # Cat. # Rugnr Naam Vereniging Cat F-Tijd F-Punten S-Tijd S-Punten R-Tijd R-Punten L-Tijd L-Punten Totaal
1 1 112 D. Simon Nereus SA 1x 14:33.0 114.67 07:00.0 109.34 14:30.0 111.38 15:59.0 119.92 345.97
2 2 278 G. Hoen Nereus SA 2- 14:53.0 112.08 06:22.0 120.04 14:24.0 109.14 17:43.0 108.27 341.26
3 3 101 H.J. Hanning Argo SA 1x 15:00.0 111.28 0.00 15:24.0 104.83 15:36.0 122.92 339.03
4 4 104 J.F. de Gans Poseidon SA 1x 14:50.0 112.43 06:21.0 120.45 15:16.0 105.76 0.00 338.64
5 5 105 F. Loots Okeanos SA 1x 14:29.0 115.21 06:24.0 119.38 15:44.0 102.65 0.00 337.24
6 6 280 W. de Jonge Willem III SA 2- 14:57.0 111.59 0.00 15:15.0 103.01 15:45.0 121.69 336.29
7 7 277 S. Verhallen Nereus SA 2- 15:09.0 110.17 0.00 14:24.0 109.14 17:08.0 111.93 331.24
8 8 106 F. Gobel De Hoop SA 1x 15:17.0 109.12 0.00 14:46.0 109.37 17:06.0 112.12 330.61
9 1 330 C. van Dok DDS HV 1x 14:56.0 111.75 06:42.0 114.01 16:01.0 100.79 0.00 326.55
10 9 124 K. Compagner RIC SA 1x 15:22.0 108.52 0.00 15:19.0 105.38 17:10.0 111.69 325.59
11 2 232 M. Emke RIC HV 2- 15:38.0 106.77 06:51.0 111.79 14:44.0 106.57 0.00 325.13
12 10 118 H. Bots Wetterwille SA 1x 16:14.0 102.80 07:35.0 100.79 15:14.0 105.95 16:33.0 115.87 324.62
13 3 333 G. van Bruggen Viking HV 1x 0.00 06:53.0 111.22 16:01.0 100.77 17:02.0 112.61 324.60
14 11 125 W. Blankert Skoll SA 1x 15:56.0 104.70 0.00 15:42.0 102.88 16:30.0 116.22 323.80
15 12 119 T. Brenninkmeijer Skoll SA 1x 16:23.0 101.85 0.00 16:05.0 100.34 15:51.0 121.02 323.21
16 13 127 W. Braak Stern SA 1x 15:09.0 110.11 06:14.0 122.60 18:03.0 89.43 18:01.0 106.48 322.14
17 14 110 R. Vervoorn Proteus SA 1x 17:05.0 97.69 0.00 15:09.0 106.51 16:20.0 117.35 321.55
18 4 336 R. van Gendt Beatrix HV 1x 16:13.0 102.85 0.00 15:33.0 103.84 16:47.0 114.30 320.99
19 15 123 E. Verduijn Euros SA 1x 15:53.0 105.07 0.00 15:52.0 101.74 17:02.0 112.54 319.35
20 16 267 J. Buitelaar Nereus SA 2- 16:02.0 104.02 0.00 15:27.0 101.72 17:04.0 112.41 318.15
21 5 230 R. Memelink DDS HV 2- 15:59.0 104.36 0.00 15:41.0 100.12 17:01.0 112.66 317.14
22 17 279 P. de Braal Willem III SA 2- 15:40.0 106.49 0.00 15:15.0 103.01 17:57.0 106.83 316.33
23 6 339 M. Vervloet RIC HV 1x 16:16.0 102.56 0.00 15:25.0 104.67 17:44.0 108.14 315.37
24 1 181 J.R. Colthoff Tromp J18 1x 16:40.0 100.12 0.00 15:16.0 105.70 17:37.0 108.86 314.68
25 18 120 J. Zijlstra DDS SA 1x 16:11.0 103.15 0.00 15:34.0 103.73 17:58.0 106.77 313.65
26 19 272 J. Mast Nereus SA 2- 15:15.0 109.46 07:27.0 102.75 15:43.0 100.00 0.00 312.21
27 20 126 O. v.d. Wiele Proteus SA 1x 15:14.0 109.58 07:24.0 103.38 17:04.0 94.62 17:52.0 107.34 311.54
28 21 117 H.J. Kiewiet De Hunze SA 1x 17:43.0 94.16 0.00 16:01.0 100.82 16:31.0 116.09 311.07
29 22 114 W. Larmoyeur De Hunze SA 1x 16:25.0 101.61 0.00 15:48.0 102.19 17:55.0 106.99 310.79
30 7 231 E. Speyers DDS HV 2- 16:49.0 99.25 0.00 15:41.0 100.12 17:18.0 110.80 310.17
31 8 338 O. Hilt DDS HV 1x 16:40.0 100.07 0.00 15:54.0 101.58 17:46.0 107.91 309.56
32 23 271 D. Stefels Nereus SA 2- 15:40.0 106.48 0.00 15:43.0 100.00 18:43.0 102.42 308.90
33 24 109 M. van der Matten Dordsche SA 1x 16:39.0 100.22 0.00 15:58.0 101.12 17:55.0 107.04 308.38
34 25 113 M. v.d. Reis Phocas SA 1x 16:19.0 102.29 0.00 16:03.0 100.56 18:35.0 103.19 306.04
35 9 227 B. Meijn Spaarne HV 2- 17:52.0 93.35 07:04.0 108.23 15:43.0 99.97 19:37.0 97.77 305.97
36 1 147 M. Zeekant Willem III DSA 1x 16:33.0 100.81 0.00 16:21.0 98.76 18:16.0 104.95 304.52
37 10 233 A. Emke RIC HV 2- 16:28.0 101.37 07:57.0 96.17 14:44.0 106.57 0.00 304.11
38 26 116 R. Klawer Proteus SA 1x 16:41.0 100.00 0.00 16:05.0 100.38 18:37.0 102.99 303.37
39 11 223 H. Maarleveld De Hoop HV 2- 17:21.0 96.14 06:48.0 112.56 16:43.0 94.00 0.00 302.70
40 27 130 T. Dobbelstein ZZV SA 1x 17:02.0 97.98 0.00 15:48.0 102.21 18:44.0 102.35 302.54
41 28 122 J.P. de Geus De Hoop SA 1x 16:05.0 103.78 08:22.0 91.51 15:36.0 103.49 20:17.0 94.54 301.81
42 2 191 v. de Loos RIC J18 1x 16:12.0 102.98 0.00 15:13.0 106.14 20:53.0 91.84 300.96
43 12 334 J. Santen Ruyter HV 1x 16:50.0 99.09 0.00 15:55.0 101.46 19:11.0 100.00 300.55
44 29 107 M. Koper Skoll SA 1x 16:23.0 101.79 0.00 14:52.0 108.60 21:22.0 89.78 300.17
45 30 273 M. Hofmijster Okeanos SA 2- 17:27.0 95.58 0.00 15:33.0 101.05 18:48.0 101.99 298.62
46 3 182 A. Schipper Dordsche J18 1x 17:32.0 95.21 0.00 15:46.0 102.37 18:59.0 100.97 298.55
47 31 274 M. de Graaf Okeanos SA 2- 16:53.0 98.83 0.00 15:33.0 101.05 19:28.0 98.50 298.38
48 13 228 P. Bruhl De Hoop HV 2- 16:21.0 102.07 07:39.0 100.00 16:20.0 96.20 20:38.0 92.92 298.27
49 14 222 E. Wesdorp De Hoop HV 2- 15:48.0 105.61 07:47.0 98.33 16:43.0 94.00 0.00 297.94
50 15 341 J.K. Tombrock Viking HV 1x 16:35.0 100.57 0.00 15:53.0 101.63 20:23.0 94.09 296.29
51 16 226 R. Takkenberg Spaarne HV 2- 16:16.0 102.53 0.00 15:43.0 99.97 20:27.0 93.79 296.29
52 17 327 P. Bots Dordsche HV 1x 17:13.0 96.91 0.00 16:09.0 100.00 19:26.0 98.65 295.56
53 4 187 H. Loohuis Tubantia J181x 18:09.0 91.95 0.00 16:15.0 99.34 18:31.0 103.60 294.89
54 32 269 J. Luynenburg Nereus SA 2- 17:33.0 95.09 07:10.0 106.65 16:53.0 93.03 0.00 294.77
55 5 186 B. Zandbelt Tubantia J18 1x 17:10.0 97.18 0.00 16:29.0 97.93 19:22.0 98.98 294.09
56 1 251 K. Berger RIC DV 1x 18:19.0 91.08 07:00.0 109.39 17:18.0 93.34 0.00 293.81
57 18 332 W. Haase Rijnland HV 1x 16:38.0 100.34 0.00 17:02.0 94.81 19:29.0 98.44 293.59
58 19 340 T. Jansma Poseidon HV 1x 16:03.0 103.93 08:09.0 93.81 16:52.0 95.73 0.00 293.47
59 20 329 R. van Oosterhout Amstel HV 1x 17:10.0 97.24 0.00 16:22.0 98.60 19:49.0 96.80 292.64
60 33 102 A. Nieuwenhuis De Hunze SA 1x 17:48.0 93.71 0.00 15:25.0 104.70 20:29.0 93.62 292.03
61 34 268 W. Wildenborgh Nereus SA 2- 15:59.0 104.35 08:58.0 85.28 15:27.0 101.72 0.00 291.35
62 6 188 D. Croesen Nereus J18 1x 18:29.0 90.25 0.00 16:15.0 99.36 18:58.0 101.10 290.71
63 21 337 J. Lamers De Hoop HV 1x 16:43.0 99.84 0.00 17:16.0 93.52 19:45.0 97.10 290.46
64 7 189 P. Geerdink Tubantia J18 1x 18:23.0 90.75 0.00 16:28.0 98.08 19:02.0 100.74 289.57
65 8 190 O. van Zweden Daventria J18 1x 16:58.0 98.37 0.00 16:08.0 100.10 21:14.0 90.34 288.81
66 22 331 P. Reimer Rijnland HV 1x 17:17.0 96.52 0.00 16:58.0 95.16 19:47.0 96.93 288.61
67 9 183 B. van Oort Tubantia J18 1x 17:48.0 93.77 0.00 16:46.0 96.28 19:43.0 97.22 287.27
68 35 128 T. Sieverding Okeanos SA 1x 16:08.0 103.46 0.00 18:32.0 87.10 19:55.0 96.28 286.84
69 23 355 A.T. Smit RIC HV 1x 18:29.0 90.25 0.00 16:14.0 99.40 19:46.0 96.97 286.62
70 24 328 R. Stroethof Leythe HV 1x 17:58.0 92.90 07:58.0 95.96 16:38.0 97.10 0.00 285.96
71 36 275 T. Hessling Nereus SA 2- 17:06.0 97.56 07:52.0 97.29 17:16.0 91.01 0.00 285.86
72 10 185 S. Hardeman Tubantia J18 1x 17:16.0 96.64 0.00 16:17.0 99.11 21:41.0 88.43 284.18
73 37 129 F. Ashoury Wetterwille SA 1x 19:16.0 86.61 0.00 16:27.0 98.16 19:27.0 98.56 283.33
74 25 229 F. Dikken De Hoop HV 2- 0.00 07:49.0 97.91 16:20.0 96.20 21:38.0 88.61 282.72
75 11 184 G. v.d. Biesen Viking J18 1x 18:31.0 90.13 0.00 15:52.0 101.79 21:26.0 89.45 281.37
76 38 115 C. van Rhee Viking SA 1x 19:07.0 87.32 0.00 16:39.0 96.98 19:50.0 96.65 280.95
77 39 270 R. Luynenburg De Hoop SA 2- 18:59.0 87.88 07:51.0 97.47 16:53.0 93.03 0.00 278.38
78 1 295 A. Maurik Spaarne M18 1x 0.00 08:19.0 91.93 16:40.0 96.85 21:27.0 89.40 278.18
79 12 180 D. Luitse Tubantia J18 1x 17:38.0 94.67 0.00 16:50.0 95.90 22:36.0 84.85 275.42
80 2 145 T. Stoel Tubantia DSA 1x 18:15.0 91.42 0.00 16:37.0 97.12 22:24.0 85.61 274.15
81 2 249 H. Kamermans DDS DV 1x 17:53.0 93.34 0.00 18:01.0 89.61 21:43.0 88.32 271.27
82 3 148 D. Puyman Triton DSA 1x 18:23.0 90.77 0.00 17:32.0 92.08 21:44.0 88.26 271.11
83 4 146 M. Basjes Stern DSA 1x 18:42.0 89.26 0.00 18:08.0 89.05 22:39.0 84.66 262.97
84 13 192 G. Sperling Honte J18 1x 19:45.0 84.45 08:19.0 92.00 19:01.0 84.91 25:45.0 74.47 261.36
85 40 276 J. Hoogma Nereus SA 2- 0.00 10:41.0 71.65 17:16.0 91.01 19:31.0 98.28 260.94
86 2 294 J. Rogout Daventria M18 1x 19:34.0 85.29 0.00 17:13.0 93.81 24:02.0 79.80 258.90
87 26 335 J. Flier De Hoop HV 1x 19:14.0 86.79 0.00 18:42.0 86.29 24:09.0 79.40 252.48
88 3 296 A. Dijkstra Honte M18 1x 18:25.0 90.61 0.00 18:36.0 86.77 25:46.0 74.43 251.81
89 5 149 K. Bots Wetterwille DSA 1x 21:39.0 77.09 09:23.0 81.45 17:32.0 92.10 25:10.0 76.21 250.64
90 41 103 E. Stam Stern SA 1x 19:40.0 84.83 08:55.0 85.84 20:23.0 79.19 0.00 249.86